REKLAMA
Wraca kino pod gwiazdami
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W najbliższy czwartek na dziedziniec Muzeum Ziemi Chełmskiej powracają seanse Kina Letniego pod gwiazdami. Zapraszamy po zmroku na Podwalną.

Tytuł filmu, który będzie wyświetlany, organizatorzy podają w formie opisu. Widzowie, którzy go prawidłowo odgadną i wypełnią kupon, wezmą udział w losowaniu podwójnej wejściówki na dowolny seans w CKF ZORZA. Kupony konkursowe będą do dyspozycji widzów przed seansem.


REKLAMA

Opis do filmu w Kinie Letnim na 5 lipca:

Nicholas Van Orton kończy 48 lat i nie przejmowałby się tym, gdyby nie pewna zbieżność: jego ojciec popełnił samobójstwo, gdy miał właśnie 48 lat. I jeszcze ten prezent od młodszego brata: zaproszenie do zabawy, która odmieni monotonne i nudne życie oderwanego od rzeczywistości bogacza. Nie bez ociągania Nicholas przyjmuje prezent. Od tej pory świat wokół niego zmienia się, życie nabiera tempa, wkrada się w nie strach i prawdziwe, wręcz namacalne poczucie zagrożenia. Na Ortona czyhają setki nic z pozoru nie znaczących prowokacji, a najdrobniejsze nawet ustępstwo powoduje, że każda sekunda zamienia się w walkę o przetrwanie. Tu nie ma reguł, a być może nie ma i końca…

Zapraszamy na seans Kina Letniego pod gwiazdami, w czwartek, 5 lipca, godz. 21, dziedziniec muzeum przy ul. Podwalnej. Wstęp wolny.

Napisz komentarz

REKLAMA
REKLAMA