REKLAMA
Wraca kino pod gwiazdami
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W najbliższy czwartek na dziedziniec Muzeum Ziemi Chełmskiej powracają seanse Kina Letniego pod gwiazdami. Zapraszamy po zmroku na Podwalną.

REKLAMA

Tytuł filmu, który będzie wyświetlany, organizatorzy podają w formie opisu. Widzowie, którzy go prawidłowo odgadną i wypełnią kupon, wezmą udział w losowaniu podwójnej wejściówki na dowolny seans w CKF ZORZA. Kupony konkursowe będą do dyspozycji widzów przed seansem.


REKLAMA

Opis do filmu w Kinie Letnim na 5 lipca:

Nicholas Van Orton kończy 48 lat i nie przejmowałby się tym, gdyby nie pewna zbieżność: jego ojciec popełnił samobójstwo, gdy miał właśnie 48 lat. I jeszcze ten prezent od młodszego brata: zaproszenie do zabawy, która odmieni monotonne i nudne życie oderwanego od rzeczywistości bogacza. Nie bez ociągania Nicholas przyjmuje prezent. Od tej pory świat wokół niego zmienia się, życie nabiera tempa, wkrada się w nie strach i prawdziwe, wręcz namacalne poczucie zagrożenia. Na Ortona czyhają setki nic z pozoru nie znaczących prowokacji, a najdrobniejsze nawet ustępstwo powoduje, że każda sekunda zamienia się w walkę o przetrwanie. Tu nie ma reguł, a być może nie ma i końca…

Zapraszamy na seans Kina Letniego pod gwiazdami, w czwartek, 5 lipca, godz. 21, dziedziniec muzeum przy ul. Podwalnej. Wstęp wolny.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Strajk trwa. Egzaminy niezagrożone
455
Otwarcie amfiteatru. Lady Pank i przeboje lat 80-tych
969
Więcej za ogrzewanie
631
Remont „12” do negocjacji
1 137
Rozpoczął się strajk nauczycieli
1 338
REKLAMA