REKLAMA
Wsparcie w żałobie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Grupa wsparcia dla osób w żałobie spotyka się dzisiaj, 13 listopada. Zajrzyj do chełmskiego Stowarzyszenia Hospicjum Domowe.

REKLAMA

Stowarzyszenie Hospicjum Domowe im. ks. kan. Kazimierza Malinowskiego utworzyło grupę wsparcia z myślą o tych, którzy stracili ukochane osoby i nie radzą sobie po ich śmierci. Żal, ból i lęki są tak ogromne, że potrzebna jest obecność innych. Nie każdy znajduje wsparcie w rodzinie i przyjaciołach. Wtedy osoby cierpiące czują się głęboko samotne i niezrozumiane. Grupa wsparcia jest miejscem, gdzie można otwarcie wyrażać swoje emocje,  otrzymać akceptację i zrozumienie od innych.


REKLAMA

Będziesz mógł spotkać się z osobami, które zrozumieją twój ból, udzielą Ci wsparcia, podzielą się swoim doświadczeniem. Nie będziesz już tak samotny – zachęcają organizatorzy.

Zapraszamy na kolejne spotkanie grupy wsparcia dla osób w żałobie, które odbędzie się we wtorek, 13 listopada, o godz. 16, biuro Stowarzyszenia, ul. Lwowska 12/4.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Hala produkcyjna już gotowa
439
Stawiamy na naukę
320
Będzie nowa spółka kolejowa
891
Komu mandat do PE? Zobacz listy
903
Duża dotacja dla PWSZ | WIDEO
581
REKLAMA