REKLAMA
„Wstydliwe tajemnice Chełma”. Atak na Senatora Zająca
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Jeszcze parę dni temu na terenie PWSZ w Chełmie, pojawiły się ulotki szkalujące prorektora Arkadiusza Tofila, tym razem na celowniku znalazł się rektor Józef Zając. W skrzynkach pocztowych chełmian, lądują ulotki, które mają na celu dyskredytowanie senatora RP w oczach wyborców.

REKLAMA

Wcześniej ulotki rozrzucane były na korytarzach i łazienkach PWSZ w Chełmie. Ich autor zarzucał dr.inż. Arkadiuszowi Tofilowi, nepotyzm oraz prowadzenie szemranych interesów. Tym razem pojawiły się nowe, skierowane przeciwko rektorowi prof. dr. hab Józefowi Zającowi. Jedna z nich wylądowała w skrzynce pocztowej naszego czytelnika.


REKLAMA

– Czy jako mieszkaniec naszego miasta, jesteś gotowy, aby ponownie zaufać człowiekowi, który był długoletnim współpracownikiem SB? – czytamy na ulotce.  Jak na razie nie wiadomo, kto jest autorem rozrzuconych materiałów. Dowieść ma tego policja i Prokuratura Rejonowa w Chełmie, która otrzymała zgłoszenie o podejrzeniu przestępstwa.

Niestety nie udało nam się skontaktować z prof. dr. hab Józefem Zającem, z powodu wyjazdu służbowego na Uniwersytet Marii Skłodowskiej – Curie w Lublinie. Do sprawy wrócimy.

grafika

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Darek
  o 07:30

  PWSZ to jedna wielka rodzina.

  + 22
  - 22
 • pomatol
  o 11:03

  Ktos taki zbulwersowany Zajacem ale dlaczego sam nie rozkreci takiej wspanialej uczelni w Chelmie. Jak dla mnie to ktos ma jakies porachunki prywatne albo polityczne 🙂

  + 22
  - 22
  • Precz z komuną
   o 11:42

   Gdybym był w partii to nie byłoby problemu.

   + 22
   - 22
 • iron
  o 20:14

  Senator Zając to golec sadzą po oświadczeniu majątkowym Ciocha. Cioch ma kancelarie adwokacką . A jak się broni nie wiadomo kogo to kasa jest .Sprawdzałam . I innym zalecam lekturę oświadczeń majątkowych pana Ciocha.

  + 22
  - 22
 • Jihad
  o 19:51

  Najlepsze, że ta strona www nie działa:)

  + 22
  - 22
  • Precz z komuną
   o 11:34

   Współpracownikiem SB był bo sam złożył oświadczenie lustracyjne więc w tym temacie nie ma wątpliwościhttp://www4.rp.pl/artykul/765049-PSL-stawia-na-wspolpracownika-SB.html

   a strona też działa http://senat.gov.pl/sklad/senatorowie/oswiadczenia,27,8.html

   + 22
   - 22
 • Ja
  o 19:49

  Ktoś widzę ma ból dupy:)

  + 22
  - 22
  • Precz z komuną
   o 11:44

   W końcu po tylu latach ktoś sprawdził i wyszło kto jest czerwony i donosił. Prawda w oczy kole?

   + 22
   - 22
 • marian
  o 18:31

  … jest wybór, oddam głos na prof. Ciocha, chociaż kiepsko orientuje się w geografii 😉

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Dreszera i Ceramiczna do remontu
  786
  Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
  1 446
  Spółki miejskie. Czas działań
  1 561
  Personalne roszady w miejskich spółkach
  3 817
  Grupa Recykl. Niebawem ruszy produkcja
  1 256
  REKLAMA