REKLAMA
Wszystko w rodzinie – kolejne spektakle
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Jesteśmy po premierze komedii „Wszystko w rodzinie” Teatru Ziemi Chełmskiej. Kto nie widział, ma szansę zobaczyć przedstawienie w kolejnych terminach. Sprawdź, kiedy?

Reklama

Teatr Ziemi Chełmskiej ponownie wystawił przedstawienie komediowe. Premiera „Wszystko w rodzinie” autorstwa Ray’a Cooney’a odbyła się pod koniec stycznia. A że chełmianie kochają swój teatr, chętnie zobaczą kolejne odsłony sztuki.

Kolejne spektakle zaplanowano na 23 lutego, o godz 18.00 oraz 13 marca, o godz. 19.00. Bilety po 30 zł. Na pierwszy termin bilety zostały w większości wyprzedane, więcej miejsc jest jeszcze na termin marcowy.

„Wszystko w rodzinie” to szpitalna farsa o poszukiwaniu ojca i więzach krwi, które okazują się silniejsze od dbałości o wizerunek publiczny. Pogoń i ucieczka, parada przebierańców, trzy śledztwa w ciągu jednego dnia, absurdalne pomieszanie tożsamości i feeria wariackich gagów. Domniemane ojcostwo nie zostaje do końca wyjaśnione, lecz wszystko kończy się dobrze.

Przedstawienie wyreżyserował Marcin Wąsowski, a w obsadzie zobaczymy Przemysława Gąsiorowicza, Mirosława Majewskiego, Sławoja Czarnotę, Barbarę Szarwiło, Magdę Pick, Michała Łysiaka, Zbigniewa Moskala, Bogumiłę Ryszkiewicz, Elżbietę Rybak, Marcina Słupczyńskiego, Andrzeja Kuczurę i Martę Adamiec.

Zapraszamy!

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Katastrofa w jeziorze Glinki
Katastrofa w jeziorze Glinki
Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
Na kogo głosowali chełmianie
Budżet obywatelski po chełmsku – czekamy na projekty
Budżet obywatelski po chełmsku – czekamy na projekty
REKLAMA