REKLAMA
Wybierz Społecznika Roku
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wyróżnij kogoś, kto aktywnie, a przy tym społecznie działa na Twoim osiedlu czy w Twoim środowisku. Właśnie ogłoszono czwartą edycję konkursu o tytuł „Społecznika Roku”.

REKLAMA

Rada Działalności Pożytku Publicznego Miasta Chełm ogłasza konkurs o przyznanie tytułu „SPOŁECZNIKA ROKU” na terenie Miasta Chełm.


REKLAMA

Konkurs ma promować osoby, które są aktywne w działalności społecznej, działają na rzecz innych; działają na rzecz zmiany, na której zyskuje społeczność lokalna lub środowisko, walczą skutecznie z problemami społecznymi lub im zapobiegają, podejmują inicjatywę rozwiązania dotychczas omijanego problemu, są pomysłodawcami i organizatorami szczególnie wartościowych oddolnych działań, akcji i inicjatyw społecznych.

Czy znasz kogoś takiego?
Zgłoszenia kandydata do konkursu może dokonać każda pełnoletnia osoba fizyczna, ale także organizacja w tym m.in. szkoła, uczelnia, instytucja. Wystarczy wypełnić i złożyć formularz zgłoszeniowy wraz z uzasadnieniem kandydatury.

Mamy na to czas do 31 marca 2019 roku.
Zgłoszenie można złożyć osobiście w siedzibie Stowarzyszenia Ośrodek Wspierania Rodziny w Chełmie (w każdy dzień roboczy w godz. 10.00 – 17.00) lub przesłać listownie na adres: Stowarzyszenie Ośrodek Wspierania Rodziny w Chełmie ul. Obłońska 20, 22-100 Chełm.

Druk formularza zgłoszeniowego w wersji papierowej dostępny jest w siedzibie Stowarzyszenia Ośrodek Wspierania Rodziny w Chełmie ul. Obłońska 20 lub w Wydziale Spraw Społecznych Urzędu Miasta Chełm przy ul. Obłońskiej 20 pok. Nr 4.

Przypomnijmy, w minionym roku tytułem Społecznika Roku uhonorowano Annę Wyczyńską (na zdjęciu po prawej).

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Dreszera i Ceramiczna do remontu
786
Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
1 446
Spółki miejskie. Czas działań
1 561
Personalne roszady w miejskich spółkach
3 817
Grupa Recykl. Niebawem ruszy produkcja
1 256
REKLAMA