REKLAMA
Wybory 2019. Ruszyła kampania KO
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Do Sejmu idę po to, by bić się o pieniądze, duże pieniądze dla Polski Wschodniej – zapowiedział podczas wczorajszej konferencji prasowej Krzysztof Grabczuk, kandydat Koalicji Obywatelskiej w nadchodzących wyborach parlamentarnych.

Reklama

Wczoraj na Placu Łuczkowskiego z mieszkańcami i mediami spotkali się kandydaci Koalicji Obywatelskiej z czołówki listy: Riad Haidar, Kornelia Wróblewska, Krzysztof Grabczuk i Rafał Zwolak.

Żebyśmy mogli tu mieszkać i cieszyć się Lubelszczyzną musimy mieć godne warunki pracy – podkreślała K. Wróblewska.

Posłanka zwróciła też uwagę na skład listy wyborczej Koalicji.

Są na niej ludzie z ogromnym doświadczeniem i dorobkiem, z zasługami dla regionu – mówiła. – To też pokazuje, jak poważny mamy stosunek nie do polityki, ale do mieszkańców.

Zdaniem Krzysztofa Grabczuka ciągle jesteśmy regionem biednym. Obecna władza obiecywała, że pieniędzy dla regionu będzie więcej, więcej też będzie inwestycji.

Ale nie ma pieniędzy, ani inwestycji – mówił Grabczuk. – Przykład przebudowy ulicy Rejowieckiej/Rampa Brzeska jest najlepszym tego potwierdzeniem.

Grabczuk zaprezentował kilka tematów spośród tych, którymi chciałby zająć sie w Sejmie. Podkreślił znaczenie Funduszy Europejskich. W jego przekonaniu program Polska Wschodnia, gdzie było ponad 2 mld dla naszego województwa, jest poważnie zagrożony. Należy o niego walczyć. To było olbrzymie wsparcie dla rozwoju regionalnej infrastruktury.

Kolejny ważny element naszych zainteresowań to wsparcie ludzi, którzy prowadzą dzisiaj biznes, ale również ludzi pracujących. Nie może być takiej sytuacji, że ludzie pracują bardzo ciężko, a mało zarabiają – podkreślał.

Jego zdaniem ludziom, którzy chcą pracować, należy się głęboki ukłon. Siłę państwa i narodu buduje się przede wszystkim przez pracę.

Tagi
Napisz komentarz
 • Panie Sawa, co do szczęścia to my Chełmianie od dawna go nie mamy i nie wiadomo czy kiedykolwiek będzie można się go spodziewać, i z której strony przyjdzie, czy może na białym koniu przyjedzie?
  Teraz bez głupich żartów. Z pańskiej wypowiedzi można wywnioskować, że czyjaś choroba mogła by się przyczynić do czyjegoś szczęścia. Na pewno nie mojego. Ja zawsze każdemu życzę dużo zdrowia, a jak zdarzy się wesoła impreza – zdrowia, zdrowia i jeszcze raz … pieniędzy. Przy okazji życzenie rozsądku, przyzwoitości i rozumu jest jakoś niezręczne. A szkoda, bo to są te atrybuty – szczgólnie u polityków, po których w szybkim tempie pozostają u nich jako karykatury. To dla tego napisałem, że taki kandydat jaki byś pan chciał nie istnieje.

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  Rośnie szopka, idą święta…
  815
  Nowa firma produkcyjna
  1 549
  Więcej zielonego
  424
  DK 12. Będzie ugoda, będzie budowa
  2 281
  Konsultacje strategiczne
  653
  REKLAMA