REKLAMA
Wybory 2019. Ruszyła kampania KO
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Do Sejmu idę po to, by bić się o pieniądze, duże pieniądze dla Polski Wschodniej – zapowiedział podczas wczorajszej konferencji prasowej Krzysztof Grabczuk, kandydat Koalicji Obywatelskiej w nadchodzących wyborach parlamentarnych.

Reklama

Wczoraj na Placu Łuczkowskiego z mieszkańcami i mediami spotkali się kandydaci Koalicji Obywatelskiej z czołówki listy: Riad Haidar, Kornelia Wróblewska, Krzysztof Grabczuk i Rafał Zwolak.

Żebyśmy mogli tu mieszkać i cieszyć się Lubelszczyzną musimy mieć godne warunki pracy – podkreślała K. Wróblewska.

Posłanka zwróciła też uwagę na skład listy wyborczej Koalicji.

Są na niej ludzie z ogromnym doświadczeniem i dorobkiem, z zasługami dla regionu – mówiła. – To też pokazuje, jak poważny mamy stosunek nie do polityki, ale do mieszkańców.

Zdaniem Krzysztofa Grabczuka ciągle jesteśmy regionem biednym. Obecna władza obiecywała, że pieniędzy dla regionu będzie więcej, więcej też będzie inwestycji.

Ale nie ma pieniędzy, ani inwestycji – mówił Grabczuk. – Przykład przebudowy ulicy Rejowieckiej/Rampa Brzeska jest najlepszym tego potwierdzeniem.

Grabczuk zaprezentował kilka tematów spośród tych, którymi chciałby zająć sie w Sejmie. Podkreślił znaczenie Funduszy Europejskich. W jego przekonaniu program Polska Wschodnia, gdzie było ponad 2 mld dla naszego województwa, jest poważnie zagrożony. Należy o niego walczyć. To było olbrzymie wsparcie dla rozwoju regionalnej infrastruktury.

Kolejny ważny element naszych zainteresowań to wsparcie ludzi, którzy prowadzą dzisiaj biznes, ale również ludzi pracujących. Nie może być takiej sytuacji, że ludzie pracują bardzo ciężko, a mało zarabiają – podkreślał.

Jego zdaniem ludziom, którzy chcą pracować, należy się głęboki ukłon. Siłę państwa i narodu buduje się przede wszystkim przez pracę.

Tagi
Napisz komentarz
 • Prokurator Robert Scurvy

  Skale srodkow propagandowych jakie rzuciła zjednoczona prawica mozna tylko porownac do tych jakimi dysponowała zjednoczonej partia robotnicza ktora praktycznie spacyfikowala opozycje osiagajac wynik 90%. Wygrana dla PiS bedzie wiekszosc konstytucyjna, przegraną brak samodzielnej wiekszosci. Udzial lokalnych poslow bedzie bez znaczenia zarowno dla kraju jak i dla regionu. Moze miec wplyw na sprawy miasta uzyskanie mandatu przez mame prezydenta. Trudno mi orzekać jaki konkretnie beda wplywy ale widac ze Gowin stara sie konsekwentnie umacniac na flance wschodniej, hehe.

 • Mati
  Można się spodziewać, że rzeczywisty styl działania i mentalność mister Grabczuka poza Chełmem nie są tak jak u nas postrzegane. To co wiedzą zainteresowani Chełmianie o jego chorobliwie zawziętej „miłości i przywiązaniu” do naszego miasta to jedno, a to jak jest postrzegany już nawet w bliskim sąsiedztwie Chełma to drugie. To jest taki Krzysio Spryciarz. Celebryta lukrowany, aż się mdło od tej narcystycznej słodkości robi.

 • Mati,a dlaczego dzisiejsza opozycja ma nie wygrać?

 • Pan Grabczuk jako poseł opozycji nie będzie miał żadnego wpływu na sprawy dotyczące Chełma, będzie tylko pozorował działania i odliczał czas do kolejnych wyborów, albo jak poseł Raniewicz znajdzie sobie jakieś drogie hobby i o sprawach regionu nie będzie miał czasu myśleć.

 • Wszystkich z fotografii znam , wszyscy juz byli nic nie zrobili dla Chełma. Grabczuk zrobił dobrze dla kumpli , Hajdar i Zając dla swoich rodzin . PSL też mocno zawiódł . Tak prawda . Zagłosuje tylko na młodych patriotów i tylko poza Układu i z poza SYSTEMU który był u żłobu. Na nich haków nie mają .

 • Zenada. Szkoda że nie ruszył program cela + bo oni powinni być pierwsi jako liderzy takiego programu

 • Typowy karierowicz. W dodatku bardzo mściwy /patrz Fisz i nie tylko/.

 • Tak to prawda. Graczuk to wielki szkodnik dla Chełma . Był już też kilka kandecji poseł z Chełm niejaki Raniewicz. Graczuk siedział w wojwwodztwie a w Polsce rzadziła PO i co? Chełm toną w długach i nikt z nich nie kiwanął palcem. A pozniej jak im się urwało do wielka miłość do Fisz. Fałszywcy. Teraz znowu chce się do koryta, ale im chyba to nie przejdzie.

 • Jeden z głównych konstruktorów zapaści Chełma – wręcz elita. Sumienia to on nie ma…

 • cyt<. Do Sejmu idę po to, by bić się o pieniądze, duże pieniądze dla Polski Wschodniej – a z kim to sie bedzie p.Grabczuk bil? nie wywaza sie otwartych drzwi. Co dla Chelma zrobil -kiedy siedzial w strukturach lubelskich. jakie to "wojenki" byly wzgledem Fiszowej a tym samym przeciw Chelmowi i Chelamianom by miasto sie nie rowzijalo.
  Krzyczy wac pan Grabczuk o Rejowieckiej – to moze powie cos o Budimexie i dlaczego koszty zostaly zawyzone i dlaczego ewentualny wzrost kosztow nie zostal uwzgledniony przez poprzednia wladze.

  wystawili do Parlamentu Europejskiego ludzi PZPR – m.in tych ktorzy byli odpowiedzialni za FOZZ-p. Grabczuk niech Pan opowie o FOZZ- wasz czlowiek z waszych szeregow ktory byl w poprzednim rozdaniu Parlamentu Europejskiego mogly cos powiedziec-do tego Panama Papers- i jak powstalo TVN i TVN24

  ostatnia debata w Parlamencie Europejskim na sesji prowadzonej przez p. Timmermansa w wykonaniu "waszych ludzi" pokazala dobitnie o jakie walki "wam" chodzi".

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem
  212
  USC i magistrat do remontu
  442
  Wiceprezydent Domoradzki rezygnuje
  3 039
  DK 12. Prace ruszą za dwa-trzy tygodnie
  1 250
  Miasto kupiło młyn
  1 218
  REKLAMA