REKLAMA
Co się dzieje na Weekend? #8
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zastanawiacie się, jak spędzić najbliższy weekend? Chelmski.eu podpowiada Wam ciekawe propozycje, dzięki którym spędzicie najbliższe dni w świetnej atmosferze!

REKLAMA

Wieczór Bieszczadzki w Chełmskim Domu Kultury


REKLAMA

Na festiwal piosenki turystycznej i poetyckiej zaprasza Chełmski Dom Kultury. Imprezie towarzyszyć będzie, organizowany od kilku lat, wieczór bieszczadzki. Termin 24 i 25 czerwca 2017 r., skarpa przy ChDK. Pełen program festiwalu jest dostępny na portalu.

Motokropla 2017

Chełmscy motocykliści zachęcają o oddawania krwi. Najbliższa okazja już w sobotę, 24 czerwca na Placu Łuczkowskiego.

Do udziału w ogólnopolskiej zbiórce krwi Motokropla zaprasza Stowarzyszenie Motocyklistów Chełmskich „Niedźwiedzie Wschodu„. Miłośnicy jednośladów zjadą się do naszego miasta, żeby zwrócić uwagę na brak krwi w polskich szpitalach. Po mszy przejadą paradą ulicami Chełma. Więcej w naszym artykule.

Imprezowo w Klubie Comos | Więcej info tutaj

Klub Cosmos zaprasza na „Strawberry party” – DJ Andrews zagra już w najbliższą sobotę (24 czerwca) o godz. 21:00. Panie wchodza za darmo do północy. Start o godz. 21:00.

A w piątek – koniec roku szkolnego.
Confetti show. Zagra: DJ Error
Wstęp: lista FB: 12 zł | Po godz. 22:00 – 15 zł

  • Przypominamy również, że w najbliższy poniedziałek (26 czerwca) startuje „Kolorowe Lato w Mieście„! Program Młodzieżowego Domu Kultury sprawdzisz tutaj. 
  • Tego dnia odbędzie się również spotkanie w Chełmskiej Bibliotece Publicznej, poświęcone najnowszej książce Mariusza Zajączkowskiego „Pod znakiem króla Daniela. OUN-B i UPA na Lubelszczyźnie 1944–1950”. Szczegóły.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Jest umowa na nową siedzibę INM
581
Hala produkcyjna już gotowa
661
Stawiamy na naukę
429
Będzie nowa spółka kolejowa
957
Komu mandat do PE? Zobacz listy
982
REKLAMA