REKLAMA
Co się dzieje na Weekend? #8
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zastanawiacie się, jak spędzić najbliższy weekend? Chelmski.eu podpowiada Wam ciekawe propozycje, dzięki którym spędzicie najbliższe dni w świetnej atmosferze!

Wieczór Bieszczadzki w Chełmskim Domu Kultury


REKLAMA

Na festiwal piosenki turystycznej i poetyckiej zaprasza Chełmski Dom Kultury. Imprezie towarzyszyć będzie, organizowany od kilku lat, wieczór bieszczadzki. Termin 24 i 25 czerwca 2017 r., skarpa przy ChDK. Pełen program festiwalu jest dostępny na portalu.

Motokropla 2017

Chełmscy motocykliści zachęcają o oddawania krwi. Najbliższa okazja już w sobotę, 24 czerwca na Placu Łuczkowskiego.

Do udziału w ogólnopolskiej zbiórce krwi Motokropla zaprasza Stowarzyszenie Motocyklistów Chełmskich „Niedźwiedzie Wschodu„. Miłośnicy jednośladów zjadą się do naszego miasta, żeby zwrócić uwagę na brak krwi w polskich szpitalach. Po mszy przejadą paradą ulicami Chełma. Więcej w naszym artykule.

Imprezowo w Klubie Comos | Więcej info tutaj

Klub Cosmos zaprasza na „Strawberry party” – DJ Andrews zagra już w najbliższą sobotę (24 czerwca) o godz. 21:00. Panie wchodza za darmo do północy. Start o godz. 21:00.

A w piątek – koniec roku szkolnego.
Confetti show. Zagra: DJ Error
Wstęp: lista FB: 12 zł | Po godz. 22:00 – 15 zł

  • Przypominamy również, że w najbliższy poniedziałek (26 czerwca) startuje „Kolorowe Lato w Mieście„! Program Młodzieżowego Domu Kultury sprawdzisz tutaj. 
  • Tego dnia odbędzie się również spotkanie w Chełmskiej Bibliotece Publicznej, poświęcone najnowszej książce Mariusza Zajączkowskiego „Pod znakiem króla Daniela. OUN-B i UPA na Lubelszczyźnie 1944–1950”. Szczegóły.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
3 656
Ferie. Nie siedź w domu
454
Plac wypięknieje
1 250
Koncepcja programowa na S12
2 293
Zapłacimy za parkingi?
647
REKLAMA