REKLAMA
Co się dzieje na Weekend? #9
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zastanawiacie się, jak spędzić najbliższy weekend? Chelmski.eu podpowiada Wam ciekawe propozycje, dzięki którym spędzicie najbliższe dni w świetnej atmosferze!

Festiwal imienia Czesława Dopieralskiego


REKLAMA

30 czerwca – 2 lipca 2017 r.

Hurt Ci w detal moja miła!“ to tytuł spektaklu, który dzisiaj (30.06.2017) otworzy I Ogólnopolski Festiwal Teatrów Alternatywnych „Hesperia” im. Czesława Dopieralskiego w Chełmie. W trakcie festiwalu będzie okazja zobaczyć kilkanaście spektakli. Więcej informacji na portalu.

Festiwal „Niezła Sztuka”

1-2 lipca 2017 r.

Już w ten weekend pl. Łuczkowskiego zatętni życiem. Po raz pierwszy w Chełmie odbędzie się Festiwal „Niezła Sztuka i Ty”. Organizatorzy festiwalu, czyli nieformalna grupa o nazwie „Niezła Sztuka” wyszli do mieszkańców z propozycją czynnego uczestnictwa w imprezie. Dokładny program festiwalu sprawdzisz tutaj.

Kolorowe lato w mieście z Młodzieżowym Domem Kultury

Pełny program tutaj.

30 czerwca Piątek

10.00-13.00 – „Bez hamulców” – zawody modeli samochodów zdalnie sterowanych. Swer przy MDK lub w MDK, ul. Pocztowa 41 w zależności od pogody.

1 lipca Sobota

17.00 – Chełmskie Wakacje Teatralne. „O pchle, co manier nie miała” – Teatr „Tak” z Warszawy – Plac Łuczkowskiego. (Uwaga, w razie niepogody spotykamy się w sali gimnastycznej IV LO, ul. Świętego Mikołaja 4).

Discodrom Festiwal | szczegóły tutaj

Margaret, Power Play czy Bracia Figo Fagot – te gwiazdy m.in. wystąpią na drugim Nadbużańskim Festiwalu Discodrom Style. Festiwal wystartuje w Okunince nad Jeziorem Białym już 1 lipca 2017. ”

Napisz komentarz

REKLAMA
REKLAMA