REKLAMA
Wygrana Prezydent Fisz
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint


Po pierwszej turze z niecierpliwością czekaliśmy na podliczanie głosów, które wykazały, że odbędzie się dogrywka pomiędzy ówczesną Prezydent Miasta Agatą Fisz i Posłem Raniewiczem. Atmosfera była gorąca, ale waśnie i spory dziś mają swój kres.

Reklama

Chełmianie po raz kolejny zagościli przy wyborczych urnach, by oddać swoje głosy na najlepszego ich zdaniem włodarza naszego miasta. Frekwencja w porównaniu do pierwszej tury była skromna i wynosiła jedynie około 29%.

Tym razem chełmianie wybierali prezydenta miasta i wiadomo już, że miażdżącą przewagę miała Prezydent Agata Fisz z wynikiem około 70% tym samym pokonując Posła Grzegorza Raniewicza, który pochwalić może się wynikiem około 30% głosów.

Tagi
Napisz komentarz
 • To teraz niech spelnia
  obietnice i sprawi ze chelm pozyska wiecej funduszy unijnych

  • Wiadomo, że tego nie zrobi, bo trzeba przynajmniej na bieżąco obsługiwać zadłużenie miasta, co oznacza mniej środków na inwestycje. Jak nie ma wkładu własnego, to nie środków unijnych. Kolejna kwestia: trzeba mieć strategię działania i konkretne rzeczy do zrobienia, ujęte w projekty. Tych też nie ma. Teraz będzie taniec triumfu, co oznacza, że w kolejnym roku w zasadzie nic się z dużych inwestycji w mieście nie zdarzy (chyba że w dalszym ciągu na kredyt, tylko po co?). Będziemy karmieni pustymi sloganami – działaniami, które nie będą wiązać się z wydatkami ze strony miasta, a będą tylko doraźnymi, wykorzystywanymi propagandowo „sztuczkami”.

 • Znowu wygrało SLD. Bez komentarza.

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Jeszcze tydzień na zgłaszanie projektów do chełmskiego BO
  Ostatnie dni na zgłaszanie projektów do chełmskiego BO
  Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
  Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
  Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
  Na kogo głosowali chełmianie
  Budżet obywatelski po chełmsku – czekamy na projekty
  Budżet obywatelski po chełmsku – czekamy na projekty
  REKLAMA