REKLAMA
Wyniki IX Konkursu Plastycznego „Moja Mama”
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W Dzień Matki w Sali Widowiskowej Krasnostawskiego Domu Kultury odbyło się rozstrzygnięcie IX Konkursu Plastycznego „Moja Mama” organizowanego przez Krasnostawski Dom Kultury pod patronatem Burmistrz Krasnegostawu Hanny Mazurkiewicz. Na tegoroczny konkurs wpłynęło 184 prac wykonanych w różnych technikach. 

Reklama

Wydarzenie otworzył Dyrektor Krasnostawskiego Domu Kultury Damian Kozyrski witając wszystkich przybyłych i składając najserdeczniejsze życzenia wszystkim mamom. Dyrektor podkreślił, że ze wszystkich organizowanych przez KDK konkursów, ten dostarcza najwięcej wzruszeń i emocji. Następnie głos zabrała Burmistrz Krasnegostawu Hanna Mazurkiewicz, która również złożyła życzenia wszystkim obecnym na Sali mamom i podziękowała dzieciom za trud włożony w ich pracę w realizowaniu prac na konkurs. Aż 184 prac walczyło o nagrody, wyróżnienia i dyplomy.

Jury po zapoznaniu się z techniką wykonania, wyborem środków wyrazu i poziomem artystycznym postanowiło przyznać 3 miejsca pierwsze, 3 drugie, 3 trzecie i 45 wyróżnień. Burmistrz Krasnegostawu Hanna Mazurkiewicz uroczyście wręczyła nagrody, wyróżnienia i dyplomy.

Nie zabrakło także części artystycznej imprezy w której wystąpiły dzieci z Przedszkola Nr 1, Przedszkola Nr 4, Przedszkola Nr 5, Przedszkola Nr 8 i Oddziału Przedszkolnego przy Zespole Szkół Nr 5 w Krasnymstawie.
Nagrodzeni w konkursie zostali:

I NAGRODA:

Nel Popek – lat 5, Przedszkole Nr 8, op. Małgorzata Usyk, Marta Korowaj

Alicja Szymańska – lat 5, Przedszkole Nr 8, op. Małgorzata Usyk, Marta Korowaj

Mateusz Kalman – lat 6, Przedszkole Nr 8, op. Beata Sędłak, Elżbieta Świątkowska

II NAGRODA:

Julka Kendzierawska – lat 6, Przedszkole Nr 4, op. Agnieszka Bosowska-Maciejewska, Edyta

Grzesiak

Dominika Karwat – lat 6, Przedszkole Nr 8, op. Beata Sędłak, Elżbieta Świątkowska

Martyna Włoch – lat 5, Przedszkole Nr 5, op. Jolanta Gleń

III NAGRODA:

Iga Bodio – lat 4, Przedszkole Nr 1, op. Anna Kuna

Zofia Żuk – lat 5, Przedszkole Nr 6, op. Małgorzata Sadło

Kinga Turek – lat 5, Przedszkole Nr 4, op. Ewa Torbiczuk, Ewa Szewczak

WYRÓŻNIENIA:

Nikola Gańska – lat 5, Przedszkole Nr 8 – op. Małgorzata Usyk, Marta Korowaj

Maja Adamczuk – lat 4, Przedszkole Nr 1 , op. Alina Chodorowska

Jan Pastuszak – lat 6, Przedszkole Nr 4, Agnieszka Bosowska-Maciejewska, Edyta Grzesiak

Adrianna Kowalska – lat 3, Przedszkole Nr 8, op. Małgorzata Usyk, Agnieszka Książek

Damian Czajka – lat 4, Przedszkole Nr 5, op. Alina Czaplińska, Ewelina Bielesza

Maciek Oleksa – lat 6, Przedszkole Nr 8, op. Beata Sedłak, Elżbieta Światkowska

Natalia Piech – lat 5, Przedszkole Nr 1, op. Małgorzata Olchowska

Zosia Proskura – lat 5, Przedszkole Nr 8, op. Małgorzata Usyk, Marta Korowaj

Joanna Banaszkiewicz – lat 5, Przedszkole Nr 1, op. Małgorzata Olchowska

Klaudia Zygmunt – lat 5, Przedszkole Nr 8, op. Małgorzata Usyk, Marta Korowaj

Malwina Prus – lat 6, Przedszkole Nr 5, op. Ewelina Bielesza, Anna Czaplińska

Amelka Grygiel, – lat , Przedszkole Nr 4, op. Ewa Torbiczuk, Ewa Szewczak

Marcelina Haluch – lat 4, Przedszkole Nr 8, op. Małgorzata Usyk, Agnieszka Książek

Marika Stefańczyk – lat 4, Przedszkole Nr 4, op. Ewa Liszka, Danuta Kubina

Klaudia Śpiewak – lat 5, Przedszkole Nr 8, op. Małgorzata Usyk, Marta Korowaj

Paula Kosiak – lat 5, Przedszkole Nr 8, op. Małgorzata Usyk, Marta Korowaj

Jan Brzyszko – lat 5, Przedszkole Nr 1, op. Ewa Sokół

Filip Bzówka – lat 6, Przedszkole Nr 4, op. Agnieszka Bosowska-Maciejewska, Edyta

Grzesiak

Paulina Kowalik – lat 6, zajęcia plastyczne KDK, op. Magdalena Wróbel

Małgorzata Kluch – lat 5, Przedszkole Nr.8, op. Małgorzata Usyk, Marta Korowaj

Amelia Dłużniewska – lat 4, Przedszkole Nr 1, op. Anna Kuna

Malika Czerniak – lat 4, Przedszkole Nr 8, Małgorzata Usyk, Agnieszka Książek

Mikołaj Berezowski – lat 5, Przedszkole Nr 5, op. Jolanta Gleń

Kinga Waręcka – lat 5, Przedszkole Nr 8, op. Małgorzata Usyk, Marta Korowaj

Nikola Matyjas – lat 5, Przedszkole Nr 4, op. Agnieszka Bosowska-Maciejewska, Edyta

Grzesiak

Łukasz Żukowski – lat 6, Przedszkole Nr 8, op. Beata Sędłak, Elżbieta Świątkowska

Adrianna Mandziak – lat 6, Oddział Przedszkolny przy Zespole Szkół Nr 5 – op. Elżbieta

Krupa

Szymon Włosek – lat 6, Przedszkole Nr 8, op. Beata Sędłak, Elżbieta Świątkowska

Mateusz Lipiński – lat 6, Przedszkole Nr 4, op. Agnieszka Bosowska-Maciejewska, Edyta

Grzesiak

Michał Sowiński – lat 6, Przedszkole Nr 8, op. Beata Sędłak, Elżbieta Świątkowska

Aleksandra Poszytek – lat 6, Przedszkole Nr 5, op. Jolanta Gleń

Przemysław Brożek – lat 6, Przedszkole Nr 8, op. Beata Sędłak, Elżbieta Świątkowska

Amelia Lis – lat 6, Przedszkole Nr 5, op. Jolanta Gleń

Michalina Słabek – lat 5, Przedszkole Nr 8, op. Małgorzata Usyk, Marta Korowaj

Wyróżnienie specjalne poza konkursem:

Anastazja Szafraniec – lat 6, Szkoła Podstawowa w Małochwieju Dużym, op. Jolanta

Sadowska

Hania Zielińska – lat 7, zajęcia plastyczne KDK, op. Magdalena Wróbel

Daria Piekaruś – lat 8, zajęcia plastyczne KDK, op. Magdalena Wróbel

Nagrody w konkursie ufundował Urząd Miasta Krasnystaw i Krasnostawski Dom Kultury.

Nagrodzone prace można oglądać w Holu Krasnostawskiego Domu Kultury do 10 czerwca 2015 roku.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Katastrofa w jeziorze Glinki
Katastrofa w jeziorze Glinki
Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
Premier Morawiecki w Chełmie rozdawał czeki
Na kogo głosowali chełmianie
Budżet obywatelski po chełmsku – czekamy na projekty
Budżet obywatelski po chełmsku – czekamy na projekty
REKLAMA