REKLAMA
Wypadek przy budowie zbiornika
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Mężczyzna spadł z wysokości kilku metrów. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. W Siedliszczu przy budowie zbiornika na wodę doszło do wypadku przy pracy.

Wczoraj dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku przy pracy. Do zdarzenia doszło przy budowie zbiornika na wodę pitną w miejscowości Siedliszcze. Policjanci na miejscu ustalili, że 65-letni mężczyzna, który wykonywał prace, spadł z wysokości około 6 metrów do wnętrza zbiornika. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Mężczyzna był trzeźwy. W prowadzonych na miejscu czynnościach uczestniczył inspektor pracy.


REKLAMA

Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego nieszczęśliwego wypadku. Apelują przy tym o zachowanie ostrożności przy wykonywaniu wszelkich prac na wysokości. Chwila nieuwagi czy też naruszenie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy mogą doprowadzić do nieszczęścia.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Jest umowa na betonowy pas
612
Obchody 37. rocznicy stanu wojennego
5 019
Wigilia chełmian
584
Budżetowe konsultacje
449
Minister Brudziński w Chełmie
800
REKLAMA