REKLAMA
Wypadki drogowe
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Do dwóch groźnych zdarzeń doszło wczoraj na drogach powiatu. W jednym z nich uczestniczyła kobieta znajdująca się na oznakowanym przejściu dla pieszych.

Do pierwszego wypadku doszło przed godziną 15.00 w Łukówku (gmina Sawin). Kierowca Volkswagena – 39-letni mieszkaniec gminy Wola Uhruska stracił panowanie nad samochodem. Zjechał z drogi do rowu, uderzył w drzewo i dachował.


REKLAMA

Z kolei po godzinie 18.00 na Alei Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w Chełmie kierowca Mercedesa – 85-letni chełmianin potrącił znajdującą się na przejściu dla pieszych 59-letnią mieszkankę naszego miasta.

W wyniku wypadków 7-letni pasażer Volkswagena i piesza z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Kierujący pojazdami byli trzeźwi. Policjanci starają się wyjaśnić wszystkie okoliczności tych zdarzeń.

 

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Minister Brudziński w Chełmie
738
Jest nowy skarbnik miasta
4 321
Trwa druga sesja Rady Miasta
1 191
Pierwsza sesja pełna niespodzianek
2 185
Mamy nowe władze miasta
2 440
REKLAMA