REKLAMA
Wypatrzył poszukiwanego
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Funkcjonariusz wydziału kryminalnego chełmskiej komendy zauważył mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Natychmiast poprosił o wsparcie i ruszył za poszukiwanym.

Wczorajsza (13 maja) droga z domu do pracy policjanta kryminalnego z chełmskiej komendy była inna niż zwykle. Funkcjonariusz jadąc swoim samochodem rozpoznał na ulicy w Chełmie 42-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym.
Policjant natychmiast poprosił dyżurnego o wsparcie, a sam obserwował poszukiwanego. W pewnej chwili zatrzymał go i uniemożliwił ucieczkę. Pomogli mu funkcjonariusze będący już w służbie. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym wydanym przez sąd w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze dwóch lat. Ma na swoim koncie wiele przestępstw, m.in. przeciwko mieniu, wolności oraz rodzinie i opiece.

Reklama

Zanim jednak trafi do zakładu karnego, usłyszy jeszcze zarzuty w sprawie kradzieży miedzianych rynien z budynku użyteczności publicznej w Chemie. Policjanci odnaleźli i zabezpieczyli skradzione mienie o wartości 1700 złotych na jednym ze skupów złomu.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Wszyscy będziemy musieli segregować odpady
306
Budżet Obywatelski. Mieszkańcy ul. Wygon nie ustępują w staraniach o chodnik
287
Budżet Obywatelski. Łąki kwietne
745
Budżet Obywatelski. Ścieżka rowerowa przy ul. 15 sierpnia
794
Już wiadomo na jakie projekty będziemy głosować
622
REKLAMA