REKLAMA
Wypatrzył poszukiwanego
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Funkcjonariusz wydziału kryminalnego chełmskiej komendy zauważył mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Natychmiast poprosił o wsparcie i ruszył za poszukiwanym.

Wczorajsza (13 maja) droga z domu do pracy policjanta kryminalnego z chełmskiej komendy była inna niż zwykle. Funkcjonariusz jadąc swoim samochodem rozpoznał na ulicy w Chełmie 42-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym.
Policjant natychmiast poprosił dyżurnego o wsparcie, a sam obserwował poszukiwanego. W pewnej chwili zatrzymał go i uniemożliwił ucieczkę. Pomogli mu funkcjonariusze będący już w służbie. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym wydanym przez sąd w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze dwóch lat. Ma na swoim koncie wiele przestępstw, m.in. przeciwko mieniu, wolności oraz rodzinie i opiece.

REKLAMA

Zanim jednak trafi do zakładu karnego, usłyszy jeszcze zarzuty w sprawie kradzieży miedzianych rynien z budynku użyteczności publicznej w Chemie. Policjanci odnaleźli i zabezpieczyli skradzione mienie o wartości 1700 złotych na jednym ze skupów złomu.


REKLAMA

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Nowy rozkład jazdy CLA
790
Będzie więcej połączeń kolejowych
678
Dreszera i Ceramiczna do remontu
861
Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
1 498
Spółki miejskie. Czas działań
1 608
REKLAMA