REKLAMA
Wypatrzył poszukiwanego
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Funkcjonariusz wydziału kryminalnego chełmskiej komendy zauważył mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Natychmiast poprosił o wsparcie i ruszył za poszukiwanym.

Wczorajsza (13 maja) droga z domu do pracy policjanta kryminalnego z chełmskiej komendy była inna niż zwykle. Funkcjonariusz jadąc swoim samochodem rozpoznał na ulicy w Chełmie 42-letniego mężczyznę poszukiwanego listem gończym.
Policjant natychmiast poprosił dyżurnego o wsparcie, a sam obserwował poszukiwanego. W pewnej chwili zatrzymał go i uniemożliwił ucieczkę. Pomogli mu funkcjonariusze będący już w służbie. Mężczyzna poszukiwany był listem gończym wydanym przez sąd w celu odbycia kary pozbawienia wolności w wymiarze dwóch lat. Ma na swoim koncie wiele przestępstw, m.in. przeciwko mieniu, wolności oraz rodzinie i opiece.

REKLAMA

Zanim jednak trafi do zakładu karnego, usłyszy jeszcze zarzuty w sprawie kradzieży miedzianych rynien z budynku użyteczności publicznej w Chemie. Policjanci odnaleźli i zabezpieczyli skradzione mienie o wartości 1700 złotych na jednym ze skupów złomu.


REKLAMA

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Jest umowa na nową siedzibę INM
547
Hala produkcyjna już gotowa
616
Stawiamy na naukę
410
Będzie nowa spółka kolejowa
932
Komu mandat do PE? Zobacz listy
948
REKLAMA