REKLAMA
Wyprzedzanie zakończone na dachu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Kierowca opla na drodze przez Strachosław (gmina Kamień) wyprzedzał kilka pojazdów. W pewnej chwili jedno z aut zajechało mu drogę. W wyniku tego stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i dachował. Ranny został pasażer opla.

REKLAMA

Wczoraj wieczorem (12 sierpnia) dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o dachowaniu samochodu osobowego w miejscowości Strachosław w gminie Kamień. Skierowani na miejsce policjanci ustalili wstępnie, że 21-letni mieszkaniec gminy Rejowiec Fabryczny kierujący samochodem marki Opel wyprzedzał kilka pojazdów. W pewnej chwili drogę zajechało mu jedno z wyprzedzanych aut, które nie zatrzymało się i pojechało dalej.


REKLAMA

W wyniku tego zdarzenia kierowca stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi i dachował. Jeden z jadących z nim pasażerów doznał obrażeń. Badanie na zawartość alkoholu w organizmie kierowcy wykazało, że był trzeźwy. Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Dreszera i Ceramiczna do remontu
787
Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
1 452
Spółki miejskie. Czas działań
1 562
Personalne roszady w miejskich spółkach
3 817
Grupa Recykl. Niebawem ruszy produkcja
1 257
REKLAMA