REKLAMA
Z promilami, bez prawa jazdy
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dzielnicowi udaremnili dalszą jazdę samochodem osobowym nietrzeźwemu kierowcy. Mężczyzna miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu i nigdy nie miał prawa jazdy.

REKLAMA

Policjanci dzielnicowi podczas wczorajszej (16  maja) służby obchodowej zwrócili uwagę na samochód marki Daewoo Lanos, który jechał ulicą Przemysłową w Chełmie. Gdy zatrzymali pojazd do kontroli, nabrali podejrzeń, że siedzący za kierownicą 38-letni mieszkaniec Chełma może być nietrzeźwy. Badanie wykazało, że ma w organizmie ponad 2 promile alkoholu.


REKLAMA

Policjanci ustalili też, że mężczyzna nigdy nie miał uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi.

Funkcjonariusze zatrzymali kierowcę udaremniając mu tym samym dalszą jazdę. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego kierowanie w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą pozbawienia wolności do 2 lat.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Boże Ciało 2019 w Chełmie | FOTORELACJA!
50 975
NASZ NEWS: Premier na zakończeniu roku szkolnego w Chełmie!
5 707
Szokujące straty chełmskich spółek komunalnych. Miasto bez wiedzy o programach naprawczych
4 504
Ranking Perspektyw. PWSZ ostro w górę
496
Prezydent podsumowuje swoje rządy
1 575
REKLAMA