REKLAMA
Z zazdrości chwycił za nóż
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Krasnostawscy policjanci zatrzymali 25-latka, który w minioną środę w jednym z mieszkań zaatakował nożem znajomego. Powodem ataku była zazdrość.

Do zdarzenia doszło w środę na jednym z osiedli w Krasnymstawie. Po godz. 5 dyżurny krasnostawskiej policji odebrał zgłoszenie o ugodzeniu nożem mężczyzny podczas awantury domowej. Przybyli na miejsce policjanci zastali załogę karetki pogotowia udzielającej pomocy poszkodowanemu 26-letniemu mężczyźnie. Sprawca ataku uciekł.
Jak ustalili policjanci, 26-latek został zaatakowany nożem kuchennym przez 25-latka. Ten ostatni przyszedł do mieszkania swojej byłej partnerki i nie chciał go opuścić. Doszło do kłótni i szarpaniny pomiędzy mężczyznami, a młodszy w przypływie złości zadał rywalowi ciosy nożem. Mężczyznę obezwładnili domownicy.
Pokrzywdzony mężczyzna został przewieziony do szpitala. Na szczęście okazało się, że zadane mu rany nie były bardzo poważne.
Kryminalni zatrzymali sprawcę zdarzenia i osadzili w policyjnym areszcie.  Grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.


REKLAMA

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Zmiany w nieodpłatnej pomocy prawnej w 2019 r.
279
Ranking szkół. Liderem znów II LO
990
Nowi prezesi w chełmskich spółkach
2 561
Umowa na Kolejową
1 438
Zmiany w UM. Będą departamenty
1 978
REKLAMA