REKLAMA
Za kółkiem z dożywotnim zakazem
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Kierowca z Krasnegostawu utknął na drodze, bo rozładował mu się akumulator. Jak się okazało, prowadził auto w stanie nietrzeźwości pomimo zakazu prowadzenia pojazdów.

Reklama

REKLAMA

Wczoraj (10 lutego), po godz. 13:00, mundurowi z krasnostawskiej Policji pojechali do miejscowości Siennica Różana, w związku z otrzymanym zgłoszeniem o nietrzeźwym kierowcy volkswagena. We wskazanym rejonie na poboczu drogi policjanci zastali 43-letniego mieszkańca Krasnegostawu, który próbował uruchomić auto. Od mężczyzny była wyczuwalna silna woń alkoholu, w związku z czym został przebadany alkomatem. Okazało się, że miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Fakt, iż mężczyzna jechał w tym stanie potwierdzili świadkowie.

Krasnostawianin trafił na posterunek, a jego auto na policyjny parking. Ponadto okazało się, że mężczyzna ma od 2017 roku dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. O jego dalszym losie zadecyduje sąd.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
Kolejowa w remoncie
355
Wakacyjna Trasa Dwójki w Chełmie!
81 945
Galeria się zapełnia
2 647
Finansowe wsparcie dla Chełma
456
Przejazd już otwarty
3 374
REKLAMA