REKLAMA
Zaatakował i okradł kobietę
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Za rozbój odpowie 22-latek, który zaatakował 76-letnią kobietę. Zabrał jej pieniądze i drobne zakupy.

W piątek wieczorem dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o rozboju, do którego doszło w gminie Rejowiec Fabryczny. Z relacji pokrzywdzonej 76-latki wynikało, że gdy wracała do domu ze sklepu, została zaczepiona przez młodego mężczyznę, który popchnął ją i przewrócił na ziemię. Skradł jej pieniądze w kwocie 130 złotych oraz drobne zakupy, a następnie uciekł.Policjanci z  komisariatu w Rejowcu, w niespełna godzinę od zgłoszenia, zatrzymali sprawcę. Okazał się nim 22-letni mieszkaniec gminy Rejowiec Fabryczny. W chwili zatrzymania był pod działaniem alkoholu. Z ustaleń policjantów wynika, że był już notowany za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariusza publicznego i za paserstwo.

Dzisiaj zostanie doprowadzony do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Rozbój zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 12.

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Hejtują, obrażają i sieją dezinformację. Armia trolli przejmuje Facebook’a w Chełmie.
4 239
Te wybory mogą przynieść zmiany w Chełmie. Zaskakujące sondaże.
6 011
Konferencja i nowa atrakcja turystyczna
4 498
Poznaj kandydatów do Rady Miasta Chełm
2 990
Premiera filmu o Dyrekcji
1 127
REKLAMA