REKLAMA
Zabójstwo na Dyrekcji
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Nie żyje 20-letnia chełmianka. Zmarła na skutek rany zadanej nożem. W związku z tym zdarzeniem zatrzymany został mieszkający z nią 22-letni mężczyzna.

REKLAMA

W sobotę przed północą dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że załoga karetki pogotowia udziela pomocy 20-letniej kobiecie, która została ugodzona nożem.
Do zdarzenia doszło w wynajmowanej kawalerce na osiedlu Dyrekcja Dolna w Chełmie. Pomimo prowadzonej na miejscu reanimacji, kobieta zmarła. Decyzją obecnego na miejscu prokuratora ciało zostało zabezpieczone i przekazane do Zakładu Medycyny Sądowej w celu przeprowadzenia sekcji. W związku z tą sprawą policjanci zatrzymali mieszkającego pod tym adresem 22-letniego chełmianina. W chwili zatrzymania mężczyzna był nietrzeźwy.


REKLAMA

Dzisiaj zostanie doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Chełmie. Przestępstwo zabójstwa zagrożone jest karą dożywotniego pozbawienia wolności.

Tagi
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Dreszera i Ceramiczna do remontu
786
Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
1 446
Spółki miejskie. Czas działań
1 561
Personalne roszady w miejskich spółkach
3 817
Grupa Recykl. Niebawem ruszy produkcja
1 256
REKLAMA