REKLAMA
Zaginął Jan Kowalczyk
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Krasnostawscy policjanci poszukują zaginionego Jana Kowalczyka. Mężczyzna w niedzielę brał udział w zawodach wędkarskich. Do dziś nie wrócił do domu, nie nawiązał też kontaktu z najbliższymi.

Jan Kowalczyk ma 58 lat i mieszka w gminie Łopiennik Górny. 4 listopada 2018 r. brał udział w zawodach wędkarskich na rzece Wieprz w Kolonii Dobryniów (gm. Łopiennik Górny). Po zawodach uczestniczył w imprezie okolicznościowej kończącej sezon wędkarski. Ostatni raz kontaktował się z rodziną około godziny 18 informując, że jest niedaleko domu, po czym rozłączył się i  do chwili obecnej nie powrócił. Nie nawiązał też kontaktu z najbliższymi.


REKLAMA

Rysopis zaginionego: wzrost 164 cm, sylwetka szczupła, włosy ciemne-krótkie, oczy piwne, uszy odstające oraz duży zakrzywiony nos.

Ubiór: W chwili zaginięcia ubrany był w kurtkę ortalionową zieloną, czapkę z daszkiem koloru zielonego, spodnie typu moro oraz zielone gumowce. Miał ze sobą sprzęt wędkarski.

Dotychczas podjęte działania poszukiwawcze nie przyniosły skutku. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub znają miejsce jego pobytu proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Krasnymstawie pod nr tel. 82 57 56 290 lub 112.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Wmurowano kamień węgielny pod Galerię Chełm
1 033
Nowe samoloty przekazane studentom
176
Będą stypendia dla najzdolniejszych
657
Wybierz Społecznika Roku
348
Szkoły szykują się do strajku
419
REKLAMA