REKLAMA
Zajrzyj do ciężarówki Orlenu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wielka czerwona ciężarówka stanie jutro na parkingu u zbiegu ulic Trubakowskiej i Szpitalnej w Chełmie. To akcja Orlenu #WspieramyPolskę. Sprawdź, o co chodzi?

Reklama

We wtorek, 7 lipca, w godz. 12:00-18:00, w Chełmie zaparkuje ciężarówka Orlenu. To akcja edukacyjna Fundacji Orlen i PKN Orlen pod hasłem #WspieramyPolskę. Chełm znalazł się wśród 50 miejsc w całym kraju, w których będą promowane polskie produkty i polscy producenci. Ciężarówka stanie na parkingu u zbiegu ulic Trubakowskiej i Szpitalnej.

To będzie wielki 21-metrowy pojazd, a w nim – oprócz rodzimych produktów – atrakcje o charakterze sportowym. Będzie można m.in. poczuć się jak Robert Kubica. Do dyspozycji odwiedzających będzie symulator Formuły 1, a także urządzenie do mierzenia swojego czasu reakcji tzw. refleksomierz.
Dodatkowo będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie w fotobudce.

Kampania #WspieramyPolskę, którą przygotował koncern, ma wzmocnić postawy konsumenckie i zachęcić Polaków do świadomego wybierania produktów rodzimych firm. W ten sposób spółka wspiera polską gospodarkę. PKN Orlen od dwóch lat poszerza dostępność produktów wytwarzanych w Polsce. Aktualnie współpracuje z ponad 170 polskimi firmami, a ich produkty stanowią 85% asortymentu pozapaliwowego na stacjach koncernu w kraju.

Wybierając się do ciężarówki Orlenu, należy stosować się do zaleceń sanitarnych obowiązujących w związku z epidemią COVID-19.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie. Pokaż swojemu dziecku że komputer to coś więcej niż droga zabawka do uruchamiania gier!
Katastrofa w jeziorze Glinki
Katastrofa w jeziorze Glinki
Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
REKLAMA