REKLAMA
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Za zieleń i czyste powietrze, za sympatycznych ludzi i atmosferę… Chełmianie kochają swoje miasto. Zobaczcie foto-relację.

Okazuje się, że w Święto Zakochanych można wyznać miłość nie tylko najbliższej osobie, ale także… swojemu miastu. „Zakochaj się w Chełmie” to nazwa akcji zorganizowanej 14 lutego na pl. Łuczkowskiego przez Młodzieżowy Dom Kultury i Urząd Miasta Chełm. Chełmianie wspólnie dekorowali miłosnymi wyznaniami wielkie serce. Zdecydowała się na to ponad setka chełmian.

REKLAMA

Za co chełmianie kochają swoje miasto? Za zieleń i czyste powietrze, za podziemia kredowe, sympatycznych ludzi, dobrą atmosferę, dobre jedzenie, brak korków i wiele innych rzeczy.
Kto chciałby dowiedzieć się za co jeszcze, może przyjść do Galerii na Górce MDK przy ul. Pocztowej 41. Tam można oglądać udekorowane przez chełmian serce. Tam też można – gdyby ktoś chciał – dodać swoje serduszko i napisać na nim za co kocha się Chełm.


REKLAMA

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
REKLAMA