REKLAMA
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Za zieleń i czyste powietrze, za sympatycznych ludzi i atmosferę… Chełmianie kochają swoje miasto. Zobaczcie foto-relację.

Okazuje się, że w Święto Zakochanych można wyznać miłość nie tylko najbliższej osobie, ale także… swojemu miastu. „Zakochaj się w Chełmie” to nazwa akcji zorganizowanej 14 lutego na pl. Łuczkowskiego przez Młodzieżowy Dom Kultury i Urząd Miasta Chełm. Chełmianie wspólnie dekorowali miłosnymi wyznaniami wielkie serce. Zdecydowała się na to ponad setka chełmian.

Reklama

Za co chełmianie kochają swoje miasto? Za zieleń i czyste powietrze, za podziemia kredowe, sympatycznych ludzi, dobrą atmosferę, dobre jedzenie, brak korków i wiele innych rzeczy.
Kto chciałby dowiedzieć się za co jeszcze, może przyjść do Galerii na Górce MDK przy ul. Pocztowej 41. Tam można oglądać udekorowane przez chełmian serce. Tam też można – gdyby ktoś chciał – dodać swoje serduszko i napisać na nim za co kocha się Chełm.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie
Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie. Pokaż swojemu dziecku że komputer to coś więcej niż droga zabawka do uruchamiania gier!
Katastrofa w jeziorze Glinki
Katastrofa w jeziorze Glinki
Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
REKLAMA