REKLAMA
Zapaśnicy w formie
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Osiem medali, trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej w zapasach kobiet i czwarte miejsce w zapasach w stylu klasycznym. Z takimi rezultatami wrócili chełmscy zawodnicy z Łukowa.

REKLAMA

Udanie zakończyli pierwszą część tegorocznego sezonu startowego młodzi reprezentanci klubu Cement-Gryf Chełm. Podczas Ogólnopolskiego Turnieju Kwalifikacyjnego w Łukowie zdobyli osiem medali i zajęli trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej w zapasach kobiet i czwarte miejsce w zapasach w stylu klasycznym.


REKLAMA

Obok klubów z terenu z całej Polski, na matach Łukowa rywalizowały także drużyny z Białorusi i Ukrainy. Bezkonkurencyjni w swoich kategoriach wagowych byli: Wiktoria Kamela, Oliwia Ożarowska, Monika Dadas i Jakub Kaczor.
O jeden stopień niżej na podium, ze srebrnymi medalami, stanęli Hubert Sidoruk i Maksymilian Szwalikowski.
Brązowe krążki wywalczyli Joanna Sawicz i Szymon Denysiuk.
Wysoko punktowane siódme miejsce zajął Oskar Gajos.

Medalistów do Ogólnopolskiego Turnieju przygotowali trenerzy Dariusz Kucharski, Mirosław Czwaliński, Dariusz Jabłoński i Marcin Sadowski.

Gratulujemy!

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Nowy rozkład jazdy CLA
323
Będzie więcej połączeń kolejowych
646
Dreszera i Ceramiczna do remontu
823
Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
1 474
Spółki miejskie. Czas działań
1 574
REKLAMA