REKLAMA
Zapaśniczki na medal
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Cztery medale i okazały puchar za zajęcie I miejsca w klasyfikacji drużynowej. To efekt występu chełmskich zapaśniczek na Mistrzostwach Polski.

Reklama

W Brzeźnicy k/ Raciborza rozegrane zostały Młodzieżowe Mistrzostwach Polski w zapasach kobiet do 23 lat. Zawody te objęte są systemem sportu młodzieżowego prowadzonego przez Ministerstwo Sportu i Turystki.

Kolejny udany start w tegorocznym sezonie podczas krajowego czempionatu odnotowały reprezentantki MKS Cement Gryf Chełm. Podopieczne trenerów Dariusza Kucharskiego i Igora Lobasa do Chełma przywiozły cztery medale i okazały puchar za zajęcie I miejsca w klasyfikacji drużynowej.

Do decydujących pojedynków o złoty medal dotarły Alicja Piersa i Beata Federowicz. Ostatecznie jednak zdobyły srebrne medal i tytuły wicemistrzyń Polski.
Brązowymi medalami nagrodzone zostały Karina Konarska i Anna Król.
Na wysoko punktowanym piątym miejscu w kraju sklasyfikowane zostały Gabriela Karyś i Maria Świeczak.

Gratulujemy!

Jeszcze w tym roku najlepsze zapaśniczki w grupie młodzieżowej (do 23 lat) ze wszystkich kontynentów staną do walk o medale podczas rozgrywanych na Węgrzech Mistrzostw Świata. Największe szanse wśród zawodniczek chełmskiego Cementu Gryf na reprezentowanie naszego kraju w tej prestiżowej imprezie ma wielokrotna medalistka Polski i międzynarodowych turniejów Anna Król.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Będzie ciasno na Rejowieckiej
327
Uwaga, zamknięta część Kolejowej
255
Jak się ratują spółki miejskie podczas pandemii?
412
W poniedziałek idziemy do fryzjera
286
Miasto zakłada łąki
342
REKLAMA