REKLAMA
Zapaśniczki na podium
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Cztery zawodniczki wystartowały w zawodach i wszystkie zdobyły medale. Takie są chełmskie zapaśniczki!

Wiele powodów do radości po zakończonym w Miliczu k/ Wrocławia Ogólnopolskim Turnieju Zapaśniczym w zapasach kobiet miały młode reprezentantki klubu Cement-Gryf Chełm. Cztery zawodniczki wystartowały w zawodach i wszystkie zdobyły medale. Bezkonkurencyjna w swoich kategorii wagowej była Wiktoria Kamela, która w tegorocznym sezonie reprezentowała barwy naszego kraju w Mistrzostwach Europy Młodziczek. Kolejny złoty medal w rozgrywanym w tym roku Ogólnopolskim Turnieju zdobyła  dla Chełma Dagmara Branicka.

O jeden stopień niżej na podium ze srebrnym medalem stanęła Nikola Skórska. Brązowy krążek wywalczyła Monika Dadas.

W klasyfikacji klubowej Cement-Gryf zajął 3. miejsce. Medalistki do turnieju przygotowali trenerzy Dariusz Kucharski, Zdzisław Biały, Mirosław Czwaliński i Andrzej Gruszkowski. Chełmska drużyna 9-11 listopada wystartuje w najważniejszej imprezie w tej grupie wiekowej tj. Mistrzostwach Polski Młodziczek, których gospodarzem będzie Bielawa w województwie dolnośląskim.

Gratulujemy!

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Raport NIK. Przyszłość Chełma niepewna
1 646
Oficjalnie: Jakub Banaszek Prezydentem Chełma
9 588
Święto Niepodległej w Chełmie
1 726
W niedzielę Chełm wybiera
3 227
Mikus apeluje o poparcie Banaszka: ,,Kiedy Grabczukowie i Raniewicz są wiarygodni?”
4 574
REKLAMA