REKLAMA
Zapaśniczki na podium
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Cztery zawodniczki wystartowały w zawodach i wszystkie zdobyły medale. Takie są chełmskie zapaśniczki!

Wiele powodów do radości po zakończonym w Miliczu k/ Wrocławia Ogólnopolskim Turnieju Zapaśniczym w zapasach kobiet miały młode reprezentantki klubu Cement-Gryf Chełm. Cztery zawodniczki wystartowały w zawodach i wszystkie zdobyły medale. Bezkonkurencyjna w swoich kategorii wagowej była Wiktoria Kamela, która w tegorocznym sezonie reprezentowała barwy naszego kraju w Mistrzostwach Europy Młodziczek. Kolejny złoty medal w rozgrywanym w tym roku Ogólnopolskim Turnieju zdobyła  dla Chełma Dagmara Branicka.


REKLAMA

O jeden stopień niżej na podium ze srebrnym medalem stanęła Nikola Skórska. Brązowy krążek wywalczyła Monika Dadas.

W klasyfikacji klubowej Cement-Gryf zajął 3. miejsce. Medalistki do turnieju przygotowali trenerzy Dariusz Kucharski, Zdzisław Biały, Mirosław Czwaliński i Andrzej Gruszkowski. Chełmska drużyna 9-11 listopada wystartuje w najważniejszej imprezie w tej grupie wiekowej tj. Mistrzostwach Polski Młodziczek, których gospodarzem będzie Bielawa w województwie dolnośląskim.

Gratulujemy!

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Montownia ze spektaklem i pomocą
165
Wybierz Społecznika Roku
302
Szkoły szykują się do strajku
335
Jak usprawnić miejską komunikację?
1 407
Już pracują nad S12 do Dorohuska
1 090
REKLAMA