REKLAMA
Zapraszamy do bicia rekordu Guinnessa
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

 ChBP zaprasza do bicia rekordu Guinnessa w liczbie osób czytających jeden po drugim. Próba bicia rekordu przeprowadzona zostanie 10 października br.

Chełmska Biblioteka Publiczna im. Marii Pauliny Orsetti zaprasza chełmian do wspólnej zabawy. 10 października każdy zainteresowany będzie mógł wziąć udział w biciu rekordu Guinnessa w liczbie osób czytających jeden po drugim. Czytanie rozpocznie się o godz. 9.00 przed budynkiem biblioteki (Partyzantów 40).

Zadaniem każdego uczestnika akcji będzie głośne przeczytanie tylko jednego zdania z książki Kornela Makuszyńskiego „Szatan z siódmej klasy”. Zdania muszą być czytane kolejno, jedno po drugim, a przerwy pomiędzy czytaniem przez kolejnych uczestników nie mogą trwać dłużej niż 10 sekund.
Przed rozpoczęciem wydarzenia każda osoba otrzyma wydrukowane zdanie, które powinna przeczytać. Liczenie uczestników odbywać się będzie w wejściu do wypożyczalni głównej, gdzie znajdują się bramki z licznikami. Całe wydarzenie będzie rejestrowane kamerą.


REKLAMA

Jednocześnie informujemy, że 10 października br. podczas próby bicia rekordu, wypożyczalnie i czytelnie ChBP będą nieczynne.

Przyjdź, przeczytaj i zostań rekordzistą! – zachęcają organizatorzy.

Akcja będzie trwała do ostatniego uczestnika.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
3 685
Ferie. Nie siedź w domu
458
Plac wypięknieje
1 260
Koncepcja programowa na S12
2 295
Zapłacimy za parkingi?
651
REKLAMA