REKLAMA
Zaproś doradcę do szkoły
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Szkoły mogą bezpłatnie skorzystać z usług doradcy zawodowego, a także pośrednika pracy. Specjaliści pomogą młodzieży w wyborze dalszej drogi  edukacji i planowaniu kariery.

Reklama

Taką ofertę ma dla szkół Młodzieżowe Centrum Kariery OHP w Rejowcu Fabrycznym. Młodzież ucząca się w szkołach podstawowych w klasach VII i VIII, w szkołach średnich czy szkołach branżowych może spotkać się z doradcą zawodowym, który pomoże w wyborze dalszej drogi edukacji i planowaniu kariery zawodowej.

Prowadzenie zajęć z doradztwa zawodowego to – zgodnie z nową podstawą programową – obowiązek szkół.

Usługi proponowane przez MCK OHP są bezpłatne.

Spotkania warsztatowe z doradcą zawodowym stwarzają uczniowi realną możliwość zdobycia wiedzy  i umiejętności niezbędnych do odnalezienia swojego miejsca na drodze kariery zawodowej  – poznania siebie i własnych predyspozycji zawodowych, zasad rządzących rynkiem pracy, uzyskania informacji o lokalnym rynku pracy, zaplanowania własnej kariery zawodowej.

Doradca zawodowy Młodzieżowego Centrum Kariery zaprasza również na bezpłatne badania zainteresowań zawodowych przy wykorzystaniu KZZ – kwestionariusza zainteresowań zawodowych. KZZ powstał w oparciu o najbardziej użyteczne teorie doradztwa zawodowego oraz współczesną wiedzę na temat zainteresowań zawodowych.  Pomaga doradcom zawodowym w określeniu preferencji i zainteresowań zawodowych; bada zainteresowania zawodowe: artystyczne, badawcze, handlowe, komunikacyjne, konwencjonalne, mechaniczne, opiekuńcze, perswazyjne, przedsiębiorcze, realistyczne, społeczne.

Zainteresowani organizacją lekcji dla uczniów z doradztwa zawodowego mogą kontaktować się z Młodzieżowym Centrum Kariery OHP, Rejowiec Fabryczny, ul. Lubelska 24A,  tel. 502 032 023, e-mail: mck.rejowiecfabryczny@ohp.pl.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Uwaga, zamknięta część Kolejowej
234
Jak się ratują spółki miejskie podczas pandemii?
396
W poniedziałek idziemy do fryzjera
275
Miasto zakłada łąki
322
Pracują chełmskie żłobki i przedszkola
368
REKLAMA