REKLAMA
Zaproś doradcę do swojej szkoły
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Prowadzenie zajęć z doradztwa zawodowego to – zgodnie z nową podstawą programową – obowiązek szkół. Młodzieżowe Centrum Kariery w Rejowcu Fabrycznym ma w związku z tym ciekawą ofertę.

Młodzieżowe Centrum Kariery zaprasza szkoły do korzystania z usług doradcy zawodowego. Specjalista pomoże młodzieży uczącej się w szkołach podstawowych,  III klasach gimnazjum oraz szkołach średnich i szkołach branżowych w wyborze dalszej drogi edukacji i planowaniu kariery zawodowej.


REKLAMA

Usługi świadczone przez doradcę zawodowego MCK OHP są bezpłatne.

Spotkania warsztatowe z doradcą zawodowym stwarzają uczniowi realną możliwość zdobycia wiedzy  i umiejętności niezbędnych do odnalezienia swojego miejsca na drodze kariery zawodowej  – poznania siebie i własnych predyspozycji zawodowych, zasad rządzących rynkiem pracy, uzyskania informacji o lokalnym rynku pracy, zaplanowania własnej kariery zawodowej.

Doradca zawodowy Młodzieżowego Centrum Kariery zaprasza również na bezpłatne badania zainteresowań zawodowych przy wykorzystaniu KZZ – kwestionariusza zainteresowań zawodowych. KZZ powstał w oparciu o najbardziej użyteczne teorie doradztwa zawodowego oraz współczesną wiedzę na temat zainteresowań zawodowych. Powstał na zlecenie Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej na potrzeby poradnictwa zawodowego. Pomaga doradcom zawodowym w określeniu preferencji i zainteresowań zawodowych. KZZ bada następujące zainteresowania zawodowe: artystyczne, badawcze, handlowe, komunikacyjne, konwencjonalne, mechaniczne, opiekuńcze, perswazyjne, przedsiębiorcze, realistyczne, społeczne.

Zainteresowani organizacją lekcji dla uczniów z doradztwa zawodowego mogą kontaktować się z Młodzieżowym Centrum Kariery OHP, Rejowiec Fabryczny, ul. Lubelska 24A, tel. 502 032 023, e-mail: [email protected].

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
3 886
Ferie. Nie siedź w domu
470
Plac wypięknieje
1 293
Koncepcja programowa na S12
2 306
Zapłacimy za parkingi?
655
REKLAMA