REKLAMA
Zaprzysiężenie prezydenta
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zaprzysiężenie Jakuba Banaszka – nowego prezydenta miasta oraz nowych chełmskich radnych odbędzie się w piątek, 23 listopada.

Reklama

Termin najbliższej sesji Rady Miasta Chełm wyznaczony został na 23 listopada. Tego dnia nastąpi zaprzysiężenie nowych radnych oraz nowego prezydenta.

Po trzech, trwających łącznie 12 lat, kadencjach, z urzędem prezydenta Chełma pożegnała się Agata Fisz. Na swoim profilu na FB napisała:

Jeszcze raz z całego serca dziękuję wszystkim za ogromne wsparcie i oddane głosy. Dziękuję wszystkim mieszkańcom Chełma, którzy wzięli udział w tych wyborach. Frekwencja w II turze wyniosła około 50%, co jest bardzo dobrym wynikiem.
Gratuluję Panu Jakubowi Banaszkowi wygranej i życzę powodzenia w sprawowaniu funkcji Prezydenta Miasta Chełm.
Jakub Banaszek, kandydat Zjednoczonej Prawicy, wygrał wybory prezydenckie w Chełmie w drugiej turze stosunkiem głosów 13.048 do 12.591.

Po wyborach układ sił w chełmskim samorządzie przedstawia się następująco: po 8 mandatów mają Prawo i Sprawiedliwość oraz komitet ‚Postaw na Chełm”, 5 mandatów zdobyła Koalicja Obywatelska i 2 Polskie Stronnictwo Ludowe.

Nowy prezydent zapowiada, że będzie otwarty na sprawy i inicjatywy mieszkańców. Pisze:

Drodzy Chełmianie,
w przyszłym tygodniu zostanę oficjalnie zaprzysiężony na Urząd Prezydenta Chełma. Ta strona nadal będzie moim jedynym oficjalnym profilem, gdzie będą publikowane informacje dotyczące Chełma oraz mojej działalności społeczno – politycznej.
Chciałbym, żeby czas mojej prezydentury był czasem pełnym dialogu i rozmów z mieszkańcami. Wielokrotnie podkreślałem, że nie będę Prezydentem zamkniętym w gabinecie. Dlatego jeśli macie jakiekolwiek problemy, propozycje, uwagi to proszę o informację.
Chciałbym również poinformować, że Urząd Miasta będzie otwarty na Wasze sprawy i inicjatywy, dlatego planujemy wdrożenie wielu innowacyjnych rozwiązań, które pozwolą na sprawną komunikację przy wykorzystaniu najnowszych technologii.

Napisz komentarz
 • Saw, tradycyjnie sie mylisz, moze nie tyle lubie co mam sporo sympatii. To twoja wina ze sie nie dasz lubiec, nie ja cebie pierwszy zaczynalem obrazac a jak wiesz karma wraca 😉

 • Anatol,gdzie kapelusz?

 • ………. o inteligencji nie wspomne! To prawda oczywista!

 • Sawa , ja nie będę popłniał kompletentów dla ciebie. Powiem otwarcie…. lizydup jesteś!
  Nie wart nawet ” funta kłaków”!

 • Dos,dlaczego ty mnie nie lubisz,czepiasz się mnie jak rzep psiego ogona.

 • Nie wiem,ale chyba popełnie komplement dla ciebie – głupi jesteś anatol.

 • dos pięknie to napisaleś . Myśle podobnie.! Zadnych „szczurzych łapek na szkle ” jak pisał Eliot w Marinie nie popre i nie przyłoże do tego ręki! Zobacz jak szybko Sawa dał się kupić za obietnice rozmowy za zaproszenie „do pałacu” heheheheheh Jaszczuki juz nie przeszkadzają . Zaraz powie że Fisz to fajna laska i tak bardzo napracowała się dla Chełma , tak jak Grabczuk! Zobacz ile tu farbowanych lisów!. Sprzedadzą się nawet nie za miskę kaszy tylko za zgodę pocałowania w pięrścien nawet nie w ręke!

 • Za miesiąc,dwa zobaczymy.

 • Mialem Banaszka za pieknego czarnego konia wyścigów ktory zaplodni to miasto wyobraznia i nada blasku jak pieknej twarzy kobiety po dlugim snie. A tu mysia twarz Juszczuka i nie ma znaczenia czy bedzie ten czy inny Jaszczuk bo nie pozwola mu wybrac samemu.
  Okazuje sie ze Banaszek to dmuchana zabawka, czarny konik pony na krótkich nozkach 😉

 • Dos,to,że się mnie czepiasz,to drobiazg.Problem w tym,że mamy taki układ polityczno-personalny jaki mamy,może na 5 lat,a Chełm jest jeden.

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  Inwestycje i rozwój. Chełm podsumowuje rok
  1 031
  Ranking szkół. Duży skok I LO
  1 136
  Wywóz śmieci. Nowe stawki od lutego
  907
  Stawki za wywóz śmieci uchwalone
  891
  Agencja Rozwoju Przemysłu inwestuje w Chełmie
  1 208
  REKLAMA