REKLAMA
Zaskoczyli go rankiem
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Mieszkańcy osiedla Kościuszki w Chełmie byli świadkami scen niczym z sensacyjnego filmu. Z udziałem policyjnych antyterrorystów zatrzymano młodego mężczyznę podejrzanego o rozbój.

W miniony czwartek po południu dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o rozboju, do którego doszło na ulicy Sienkiewicza w Chemie. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że znany mu 29-letni chełmianin, grożąc użyciem przedmiotu przypominającego broń palną, skradł należący do niego zegarek i kluczyki od samochodu. Wartość strat oszacował na kwotę 250 złotych.

Reklama

Policjanci kryminalni ustalili miejsce, gdzie przebywa napastnik. Do działań zostali zaangażowani też policyjni antyterroryści. Rozbójnika zaskoczyli rankiem w piątek, 2 listopada, w wynajmowanym mieszkaniu na osiedlu Kościuszki.

Mężczyzna był już wielokrotnie notowany i odbywał kary pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu, wolności, życiu i zdrowiu oraz z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. W sobotę został doprowadzony do prokuratury, gdzie są prowadzone dalsze czynności procesowe.

Tagi
Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Rośnie szopka, idą święta…
814
Nowa firma produkcyjna
1 547
Więcej zielonego
424
DK 12. Będzie ugoda, będzie budowa
2 281
Konsultacje strategiczne
653
REKLAMA