REKLAMA
Zaskoczyli go rankiem
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Mieszkańcy osiedla Kościuszki w Chełmie byli świadkami scen niczym z sensacyjnego filmu. Z udziałem policyjnych antyterrorystów zatrzymano młodego mężczyznę podejrzanego o rozbój.

W miniony czwartek po południu dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o rozboju, do którego doszło na ulicy Sienkiewicza w Chemie. Z relacji pokrzywdzonego wynikało, że znany mu 29-letni chełmianin, grożąc użyciem przedmiotu przypominającego broń palną, skradł należący do niego zegarek i kluczyki od samochodu. Wartość strat oszacował na kwotę 250 złotych.

REKLAMA

Policjanci kryminalni ustalili miejsce, gdzie przebywa napastnik. Do działań zostali zaangażowani też policyjni antyterroryści. Rozbójnika zaskoczyli rankiem w piątek, 2 listopada, w wynajmowanym mieszkaniu na osiedlu Kościuszki.


REKLAMA

Mężczyzna był już wielokrotnie notowany i odbywał kary pozbawienia wolności za przestępstwa przeciwko mieniu, wolności, życiu i zdrowiu oraz z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. W sobotę został doprowadzony do prokuratury, gdzie są prowadzone dalsze czynności procesowe.

Tagi
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Dreszera i Ceramiczna do remontu
725
Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
1 378
Spółki miejskie. Czas działań
1 528
Personalne roszady w miejskich spółkach
3 795
Grupa Recykl. Niebawem ruszy produkcja
1 251
REKLAMA