REKLAMA
Zasłabł i wjechał do stawu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło wczoraj w miejscowości Siennica Różana. Kierujący dacią zasłabł za kierownica i wjechał do stawu. Na szczęście skończyło się na strachu i ogólnych potłuczeniach.
Wczoraj po godzinie 13-tej dyżurny krasnostawskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w miejscowości Siennica Różana. Policjanci, którzy udali się na miejsce ustalili, iż kierujący dacią na łuku drogi stracił panowanie nad pojazdem i wjechał do stawu. Samochód w wodzie znalazł się częściowo i kierujący sam opuścił pojazd. Podróżującej z nim pasażerce w opuszczeniu pojazdu pomogli strażacy. Kierowca 63-letni mieszkaniec Chełma funkcjonariuszom tłumaczył, iż zasłabł i to było przyczyną utraty panowania nad pojazdem. Obydwojgu na miejscu została udzielona pomoc medyczna. Lekarz nie stwierdził poważnych obrażeń. Kierujący dacią był trzeźwy. Policjanci, w pobliżu miejsca zdarzenia na jezdni ujawnili plamę tłustej substancji – prawdopodobnie oleju.

Reklama

W tej chwili trwają czynności zmierzające do ustalenia, czy fakt ten nie przyczynił się do przedmiotowego zdarzenia drogowego.Policjanci apelują o rozwagę i rozsądek. Obecna aura wpływa niekorzystnie na samopoczucie i koncentrację. Planując podróż starajmy się być wypoczęci, jeśli zajdzie potrzeba róbmy przerwy. Nie przeceniajmy swoich umiejętności i nie starajmy się za wszelką cenę dotrzeć do celu kilka minut wcześniej.

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Wiceprezydent Domoradzki rezygnuje
2 343
DK 12. Prace ruszą za dwa-trzy tygodnie
1 143
Miasto kupiło młyn
1 086
Spółki miejskie. Jedne odrabiają, inne mnożą straty
1 870
DK 12. Jest ugoda, rusza budowa
4 774
REKLAMA