REKLAMA
Zawieź makulaturę do „Trójki”
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zbiórkę makulatury rozpoczęła w poniedziałek Szkoła Podstawowa nr 3 w Chełmie. W taki nietypowy sposób placówka postanowiła zasilić konto obchodów swojego 100-lecia.

Masz w domu lub w pracy makulaturę? Zastanawiasz się, co z nią zrobić? – pytają w Szkole Podstawowej nr 3 i podpowiadają: Przywieź ją do nas, na ul. Rejowiecką 76.
Zbiórka w szkole będzie trwała przez cały najbliższy tydzień czyli od 23 do 30 kwietnia br.  Makulatura zostanie sprzedana, a uzyskane w ten sposób fundusze zasilą konto obchodów 100-lecia szkoły, które przypada w tym roku. Główne uroczystości odbędą się we wrześniu.


REKLAMA

Pragniemy, by obchody stały się świętem całego środowiska lokalnego. Prestiżowy charakter tego wydarzenia, świadomość roli szkoły w naszym otoczeniu, szacunek do jej historii oraz silna więź z „TRÓJKĄ” powodują pragnienie nadania tej uroczystości wyjątkowej rangi. Zwracamy się do wszystkich sympatyków szkoły, absolwentów i ich rodzin oraz ludzi rozumiejących potrzebę budowania lokalnych tradycji o wsparcie naszego projektu. Liczymy na Państwa ciekawe pomysły i współudział w przygotowywaniu uroczystości – czytamy na stronie internetowej szkoły.

Uczniowie, rodzice, sympatycy szkoły i mieszkańcy osiedla mogą pozbyć się zbędnej makulatury, a przy okazji stać się sponsorami jubileuszu. Makulatura będzie przyjmowana w szkole przy Rejowieckiej 76, w godz. 7.30-15.30 do poniedziałku 30 kwietnia włącznie.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Montownia ze spektaklem i pomocą
165
Wybierz Społecznika Roku
302
Szkoły szykują się do strajku
335
Jak usprawnić miejską komunikację?
1 407
Już pracują nad S12 do Dorohuska
1 090
REKLAMA