REKLAMA
Zbiera się rada seniorów
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmska Rada Seniorów zbiera się w czwartek, 24 maja. Obrady dotyczyć będą m.in. działalności klubów seniora i organizacji w mieście Dnia Organizacji Pozarządowych.

W czwartek 24 maja br., o godz. 11 w sali nr 1 Urzędu Miasta Chełm przy Lubelskiej 65 zbiera się Chełmska Rada Seniorów, pod przewodnictwem Marii Drygalewicz.


REKLAMA

W porządku posiedzenia znalazły się m.in. informacje klubów seniora oraz Domu Dziennego Pobytu dotyczące prowadzonej działalności i określenie potrzeb pomocy w rozwijaniu różnych form działalności, system wsparcia finansowego dla osób niesamodzielnych zamieszkałych indywidualnie oraz ich opiekunów, a także informacja dotycząca organizacji imprezy promującej organizacje pozarządowe pod nazwą Chełmski Dzień Organizacji Pozarządowych.

Obrady mają charakter otwarty.

Przypomnijmy, że rady seniorów to ciała kolegialne o charakterze konsultacyjnym, doradczym i inicjatywnym, które wspierają rady gminy w realizacji polityki senioralnej. W całym kraju działa ich ponad 70.  Coraz więcej seniorów chce mieć wpływ na kształtowanie swojej przyszłości i decydować o najbliższym otoczeniu.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Wigilia chełmian
421
Budżetowe konsultacje
389
Minister Brudziński w Chełmie
780
Jest nowy skarbnik miasta
4 439
Trwa druga sesja Rady Miasta
1 204
REKLAMA