REKLAMA
Zbiera się rada seniorów
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmska Rada Seniorów zbiera się w czwartek, 24 maja. Obrady dotyczyć będą m.in. działalności klubów seniora i organizacji w mieście Dnia Organizacji Pozarządowych.

W czwartek 24 maja br., o godz. 11 w sali nr 1 Urzędu Miasta Chełm przy Lubelskiej 65 zbiera się Chełmska Rada Seniorów, pod przewodnictwem Marii Drygalewicz.


REKLAMA

W porządku posiedzenia znalazły się m.in. informacje klubów seniora oraz Domu Dziennego Pobytu dotyczące prowadzonej działalności i określenie potrzeb pomocy w rozwijaniu różnych form działalności, system wsparcia finansowego dla osób niesamodzielnych zamieszkałych indywidualnie oraz ich opiekunów, a także informacja dotycząca organizacji imprezy promującej organizacje pozarządowe pod nazwą Chełmski Dzień Organizacji Pozarządowych.

Obrady mają charakter otwarty.

Przypomnijmy, że rady seniorów to ciała kolegialne o charakterze konsultacyjnym, doradczym i inicjatywnym, które wspierają rady gminy w realizacji polityki senioralnej. W całym kraju działa ich ponad 70.  Coraz więcej seniorów chce mieć wpływ na kształtowanie swojej przyszłości i decydować o najbliższym otoczeniu.

Napisz komentarz

REKLAMA
REKLAMA