REKLAMA
Zbieramy na wózek „Dla Ryśka”
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych startuje ze zbiórką publiczną. Cel jest jeden – nowy wózek inwalidzki-sportowy dla znanego w mieście społecznika Ryszrada Stawiarskiego. 

Reklama

O zorganizowanie takiej zbiórki apelowały różne środowiska – biegowe, rowerowe, NGO. Ryszard Stawiarski jest cenionym lokalnym aktywistą. Od wielu lat zaangażowany w rozwój Stowarzyszenia ZBYSZKO, uczestnik i koordynator wielu imprez charytatywnych oraz członek grupy „Chełm Biega”

Akcja będzie miała charakter zbiórki publicznej do puszek, które będą pojawiały się na wielu imprezach sportowych, charytatywnych czy kulturowych – mówi Artur Juszczak, prezes ChSIS.  – W najbliższym czasie będą one dostępne na Dniach Organizacji Pozarządowych – 23 czerwca, Festynie Biegowym Piwna Mila – 21 lipca, Biegu Niepodległości – 11 listopada, oraz na co dzień w Szkole Wiliams.

Organizatorzy podkreślają, że zapraszają także inne osoby i podmioty do współpracy przy zbiórce. Każda okazja będzie dobra do prowadzenia zbiórki. 

Napisz komentarz
 • Niczego nikomu nie zazdroszczę. Za każdym przemawiają jego czyny. Ja robię swoje i pomagam. A inni no cóż,,,,

 • Znam Rysia, to naprawdę wspaniały człowiek, pomimo swojej niepełnosprawnosci chętny zawsze do pomocy innym. Po co mieszać w to politykę? ( do osoby o niku Rysiek) Jak Pan nie chce to nie musi pomagać. Zazdrości Pan Rysiowi że pracuje a nie siedzi w domu bezczynnie? Wstyd Drogi Panie to nie na miejscu i niesmaczne!!!!!!!! W dodatku jak ma Pan odwagę pisać takie paszkwile na inną osobę to trzeba mieć odwagę i ujawnić się z imienia i nazwiska. Wstyd Drogi Panie!!!!! Weż się Pan do pracy a nie oczerniaj innych. Wózek jest Rysiowi Stawiarskiemu potrzebny i ja się przyłaczę do tej zbiórki. Warto wesprzeć w potrzebie dobrego człowieka. I to tyle w tym temacie. Pozdrawiam serdecznie.

 • Ze społecznikami to jest tak że pomagają wszystkim, ale najbardziej sobie.

 • To ciekawa informacja, Pan rysiek jest osobą z rentą, pracuje (jako członek SLD- w bibliotece) , no naprawdę bardziej potrzebujące osoby. potrzebują ważnych rzeczy…

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  REKLAMA
  Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
  Wejdź na Nową Ścieżkę Rozwoju Chełma
  Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
  Chełmianie zdecydowanie wskazali na Andrzeja Dudę
  Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie
  Letnie warsztaty cyfrowe dla dzieci w Chełmie. Pokaż swojemu dziecku że komputer to coś więcej niż droga zabawka do uruchamiania gier!
  Katastrofa w jeziorze Glinki
  Katastrofa w jeziorze Glinki
  Ścieki z Chełma pomogą w walce z pandemią
  REKLAMA