REKLAMA
Zbieramy na wózek „Dla Ryśka”
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Chełmskie Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych startuje ze zbiórką publiczną. Cel jest jeden – nowy wózek inwalidzki-sportowy dla znanego w mieście społecznika Ryszrada Stawiarskiego. 

REKLAMA


REKLAMA

O zorganizowanie takiej zbiórki apelowały różne środowiska – biegowe, rowerowe, NGO. Ryszard Stawiarski jest cenionym lokalnym aktywistą. Od wielu lat zaangażowany w rozwój Stowarzyszenia ZBYSZKO, uczestnik i koordynator wielu imprez charytatywnych oraz członek grupy „Chełm Biega”

Akcja będzie miała charakter zbiórki publicznej do puszek, które będą pojawiały się na wielu imprezach sportowych, charytatywnych czy kulturowych – mówi Artur Juszczak, prezes ChSIS.  – W najbliższym czasie będą one dostępne na Dniach Organizacji Pozarządowych – 23 czerwca, Festynie Biegowym Piwna Mila – 21 lipca, Biegu Niepodległości – 11 listopada, oraz na co dzień w Szkole Wiliams.

Organizatorzy podkreślają, że zapraszają także inne osoby i podmioty do współpracy przy zbiórce. Każda okazja będzie dobra do prowadzenia zbiórki. 

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • Rysiek
  o 14:18

  Niczego nikomu nie zazdroszczę. Za każdym przemawiają jego czyny. Ja robię swoje i pomagam. A inni no cóż,,,,

  + 22
  - 22
 • Ted
  o 09:53

  Znam Rysia, to naprawdę wspaniały człowiek, pomimo swojej niepełnosprawnosci chętny zawsze do pomocy innym. Po co mieszać w to politykę? ( do osoby o niku Rysiek) Jak Pan nie chce to nie musi pomagać. Zazdrości Pan Rysiowi że pracuje a nie siedzi w domu bezczynnie? Wstyd Drogi Panie to nie na miejscu i niesmaczne!!!!!!!! W dodatku jak ma Pan odwagę pisać takie paszkwile na inną osobę to trzeba mieć odwagę i ujawnić się z imienia i nazwiska. Wstyd Drogi Panie!!!!! Weż się Pan do pracy a nie oczerniaj innych. Wózek jest Rysiowi Stawiarskiemu potrzebny i ja się przyłaczę do tej zbiórki. Warto wesprzeć w potrzebie dobrego człowieka. I to tyle w tym temacie. Pozdrawiam serdecznie.

  + 22
  - 22
 • Zenek
  o 13:45

  Ze społecznikami to jest tak że pomagają wszystkim, ale najbardziej sobie.

  + 22
  - 22
 • Rysiek
  o 09:04

  To ciekawa informacja, Pan rysiek jest osobą z rentą, pracuje (jako członek SLD- w bibliotece) , no naprawdę bardziej potrzebujące osoby. potrzebują ważnych rzeczy…

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Płatne parkingi coraz bliżej
  1 024
  Skromne szanse Chełma
  1 223
  Otwarcie amfiteatru. Lady Pank i przeboje lat 80-tych
  1 023
  Więcej za ogrzewanie
  664
  Remont „12” do negocjacji
  1 169
  REKLAMA