REKLAMA
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Zbigniew Dmitroca to pisarz wszechstronny – bajkopisarz, tłumacz poezji rosyjskiej, dramaturg, satyryk, poeta. Wczoraj był gościem Domu Kultury w Wojsławicach.

Wczoraj (15 lutego br.) w Wojsławicach odbyło się spotkanie autorskie ze Zbigniewem  Dmitrocą. Twórca, autor i aktor utworzonej w 2003 roku Jednoosobowej Trupy Walizkowej „Teatrzyk jak się patrzy” oraz autor wielu tytułów, m.in. „Baba Jaga na deskorolce”, „Księga czarownic”, „Księga zagadek na wszelki wypadek”, „Psie psoty i zgryzoty” spotkał się z przedszkolakami ze szkoły podstawowej w Wojsławicach-Kolonii. Pisarz prezentował swoje książki, mówił o zawodzie pisarza oraz odpowiadał na liczne i ciekawe pytania dzieci. Najmłodszym wiele atrakcji sprawił teatrzyk walizkowy, podczas którego poeta recytował swoje utwory, a dzieci odgrywały role zwierzątek, bohaterów krótkich opowieści.


REKLAMA

Zbigniew Dmitroca zjednał sobie sympatię dzieci, a niezapomnianą pamiątką będzie książka z autografem pisarza. Spotkanie odbyło się w ramach realizacji projektu ,,Różne pomysły – jedna książka” dofinansowanego ze środków fundacji BGK w programie ,,Na dobry początek”.

Zobaczcie naszą fotorelację, którą zamieszczamy dzięki uprzejmości Domu Kultury w Wojsławicach.

Tagi
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
REKLAMA