REKLAMA
Zderzenie w centrum Chełma. 7 osób w szpitalu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Dwa samochody marki Audi zderzyły się na skrzyżowaniu w centrum Chełma. Podróżowało nimi 7 osób. Wszystkie trafiły do szpitala.

REKLAMA

W niedzielę (14 kwietnia), przed godziną 3.00 dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o zderzeniu dwóch samochodów na skrzyżowaniu ulicy Lwowskiej i Alei Żołnierzy I Armii Wojska Polskiego w Chełmie.
Z dotychczasowych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem marki Audi, wyjeżdżając z drogi podporządkowanej, nie udzielił pierwszeństwa i zderzył się z samochodem marki Audi, którym kierował 20-letni mieszkaniec gminy Białopole. Wszystkich  uczestników wypadku, łącznie 7 osób, przewieziono do szpitala na badania.  Cztery osoby z obrażeniami ciała pozostały w szpitalu.
Od trzech  mężczyzn zabezpieczono krew do badań na zawartość alkoholu w organizmie. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności tego wypadku, m.in. kto w momencie zdarzenia kierował samochodem, który nie udzielił pierwszeństwa przejazdu.


REKLAMA

Funkcjonariusze apelują przy tym o zachowanie ostrożności na drodze i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

Tagi
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Boże Ciało 2019 w Chełmie | FOTORELACJA!
48 439
NASZ NEWS: Premier na zakończeniu roku szkolnego w Chełmie!
5 312
Szokujące straty chełmskich spółek komunalnych. Miasto bez wiedzy o programach naprawczych
4 468
Ranking Perspektyw. PWSZ ostro w górę
481
Prezydent podsumowuje swoje rządy
1 564
REKLAMA