REKLAMA
Zderzył się z rowerem i uciekł
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Do zderzenia audi z rowerem wieloosobowym doszło w niedzielną noc w Okunince. W efekcie trzy osoby trafiły do szpitala, a sprawca uciekł.

Do kolizji doszło w niedzielę około godz. 1 w Okunince. Osobowe audi zderzyło się z rowerem wieloosobowym. Kierujący samochodem zaczepił o bok jednośladu, w efekcie czego wypadły z niego trzy osoby.  Wszystkie zabrane zostały do szpitala, ale – jak się okazało – nie odniosły poważnych obrażeń.
Kierujący autem odjechał z miejsca zdarzenia. Policjanci szybko ustalili sprawcę – był to 20-latek z gminy Urszulin. Zatrzymany przez policję już na terenie swojej gminy, miał ponad 1,5 promila alkoholu w organizmie. Pobrano od niego także krew do analizy.Teraz 20-latek stanie przed sądem. Za jazdę „na podwójnym gazie” grozi nawet do 2 lat pozbawienia wolności.


REKLAMA

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Będą stypendia dla najzdolniejszych
596
Wybierz Społecznika Roku
320
Szkoły szykują się do strajku
364
Jak usprawnić miejską komunikację?
1 443
Już pracują nad S12 do Dorohuska
1 104
REKLAMA