REKLAMA
Zginął pieszy
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj wieczorem w Kamieniu Kolonia. Kierowca Opla Astra potrącił znajdującego się na jezdni mężczyznę. Pieszy poniósł śmierć na miejscu.

Wczoraj wieczorem dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości Kamień Kolonia. Policjanci ustalili, że kierujący samochodem marki Opel Astra, 22-letni mieszkaniec gminy Kamień potrącił znajdującego się na jezdni 67-letniego mężczyznę, również mieszkańca gminy Kamień. Pieszy, pomimo prowadzonej przez załogę karetki pogotowia reanimacji, w wyniku doznanych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Kierowca był trzeźwy.Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.


REKLAMA

 

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Premiera filmu o Dyrekcji
865
Chełm – miasto dla bogaczy
2 034
Rozbili grupę przestępczą
2 469
Nowa atrakcja turystyczna. Zobacz krypty biskupów unickich
3 536
Był odpust na Górce
18 509
REKLAMA