REKLAMA
„Zimna wojna” także dla mam
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

W najbliższą sobotę „Zorza” proponuje kolejny seans dla mam z niemowlętami. Tym razem na ekranie hit – „Zimna wojna” Pawła Pawlikowskiego.

„Mamy kino dla mamy” to nowy projekt Centrum Kultury Filmowej „Zorza” adresowany do mam z niemowlakami. W Dzień Matki odbył się pierwszy seans w ramach tego pomysłu i spotkał się z uznaniem i zadowoleniem uczestniczących w nim mam.


REKLAMA

W związku z tym propozycja kolejnego filmu, na który mamy będą mogły wybrać się razem ze swoim malutkimi dziećmi. Tym razem na ekranie „Zimna wojna” w reżyserii Pawła Pawlikowskiego. Reżyser za ten obraz otrzymał nagrodę za reżyserię na tegorocznym festiwalu w Cannes, a wcześniej Oscara za film „Ida”.
„Zimna wojna” opowiada o wielkiej i trudnej miłości dwojga ludzi, którzy nie potrafią być ze sobą i jednocześnie nie mogą bez siebie żyć. W tle wydarzenia zimnej wojny lat 50. w Polsce, Berlinie, Jugosławii i Paryżu.

Sala CKF Zorza zostanie specjalnie przygotowana dla maluchów: będzie nieco podwyższona temperatura, przygaszone światło, przyciszony dźwięk. Mamy będą miały też zapewnione niezbędne akcesoria: przewijaki, podgrzewacze do butelek, pampersy, kocyki i poduszki.

Zapraszamy na seans dla mam w sobotę, 16 czerwca, godz. 11. Bilety po 16 zł. 

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Wybierz Społecznika Roku
295
Szkoły szykują się do strajku
327
Jak usprawnić miejską komunikację?
1 406
Już pracują nad S12 do Dorohuska
1 088
Aquapark bez głowy
1 780
REKLAMA