REKLAMA
Zjazd absolwentów IV LO
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Czwarty zjazd absolwentów IV Liceum Ogólnokształcącym im. dr Jadwigi Młodowskiej w Chełmie zaczyna się dzisiaj, 4 października. Okazja jest szczególna, bo w tym roku mija 100. rocznica utworzenia w mieście Seminarium Nauczycielskiego Żeńskiego.

Reklama

W piątek i sobotę (4-5 października) zaplanowano spotkania koleżeńskie, otwarcie wystawy, mszę św., koncert plenerowy, bal absolwenta i wiele innych niespodzianek.

– Przeszłość i teraźniejszość będą mogły się znowu spotkać. Wierzymy, że na spotkania z przyjaciółmi ze szkolnej ławy nigdy nie jest zbyt wcześnie, ani zbyt późno, dlatego liczymy na Państwa obecność w tym dniu – zapraszają organizatorzy zjazdu i obiecują sentymentalną podróż, w czasie której będzie czas na refleksje o tym, co było, na wspomnienia i łzy wzruszenia.

Przy okazji jubileuszu, organizatorzy postanowili szczególnie upamiętnić patronkę szkoły dr Jadwigę Młodowską i ufundować jej pomnik w formie ławeczki. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

Zbiórka na  „Ławeczkę Młodowskiej” prowadzona jest poprzez stronę zrzutka.pl. Wpłat można też dokonywać bezpośrednio na numer konta: Rada Rodziców przy IV LO w Chełmie,  nr rachunku: 52 1240 2223 1111 0000 3581 4469 z  dopiskiem „ławeczka”.

Szczegółowy program tegorocznego Zjazdu Absolwentów IV LO w Chełmie znajdziecie tutaj.

Napisz komentarz
 • Pozdrawiam IV LO,my Czarniecczycy za rok mamy 11 zjazd,w 105 lecie.

 • Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

  *

  Reklama
  REKLAMA
  Będzie ciasno na Rejowieckiej
  327
  Uwaga, zamknięta część Kolejowej
  248
  Jak się ratują spółki miejskie podczas pandemii?
  411
  W poniedziałek idziemy do fryzjera
  285
  Miasto zakłada łąki
  333
  REKLAMA