REKLAMA
Zlikwidowali jaskinię hazardu
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Nielegalne urządzenia znajdowały się w obiekcie budowlanym w centrum Chełma. Sześć automatów do gier hazardowych zabezpieczyli chełmscy policjanci wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego.

REKLAMA

Wczoraj (17 kwietnia) wieczorem chełmscy policjanci zajmujący się na co dzień zwalczaniem przestępczości gospodarczej, wspólnie z funkcjonariuszami Urzędu Celno-Skarbowego z Białej Podlaskiej, przeszukali niewielki budynek w centrum Chełma. Znaleźli tam i zabezpieczyli sześć nielegalnych automatów do gier hazardowych.
Postępowanie, które będzie prowadzone w tej sprawie, wyjaśni, kto w tym przypadku odpowiedzialny jest za organizowanie nielegalnych gier hazardowych.


REKLAMA

Zgodnie z przepisami kodeksu karno-skarbowego, osobom odpowiedzialnym za urządzanie i prowadzenie nielegalnych gier hazardowych grozi grzywna oraz kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

 • janek
  o 18:42

  Nie to klita koło tesco na moje oko 🙂

  + 22
  - 22
 • pol
  o 01:28

  Czy chodzi o tajemniczy lokal koło Turkish Kebab na pl. Łuczkowskiego? Jeśli nie to proponuje i tam zajrzeć, co chwilę jakaś młodzieżówka tam wchodzi, a żadnego szyldu nie widać.

  + 22
  - 22
 • REKLAMA
  Jest umowa na nową siedzibę INM
  547
  Hala produkcyjna już gotowa
  613
  Stawiamy na naukę
  409
  Będzie nowa spółka kolejowa
  932
  Komu mandat do PE? Zobacz listy
  947
  REKLAMA