REKLAMA
Złodziej autostopowicz w rękach policji
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Krasnostawscy kryminalni zatrzymali 21-latka, który jesienią ubiegłego roku ukradł telefon i dokumenty mężczyźnie, który go podwiózł.

REKLAMA

Policjanci z Wydziału Kryminalnego krasnostawskiej komendy ustalili sprawcę kradzieży telefonu komórkowego i dokumentów, do której doszło w październiku ubiegłego roku.
Wracający wówczas do domu 71-letni mieszkaniec Rejowca Fabrycznego zabrał z przystanku w Krasnymstawie autostopowicza. Młody mężczyzna chciał dojechać do Siennicy Nadolnej. Kiedy autostopowicz wysiadł,  kierowca zorientował się, że w samochodzie nie ma jego telefonu i dokumentów, które zawsze trzymał przy drążku zmiany biegów.


REKLAMA

Wczoraj (6 marca) krasnostawscy policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca gminy Krasnystaw, który dokonał tej oraz – jak się okazało – także innych kradzieży. Na jego trop policjanci wpadli podczas pracy przy sprawie kradzieży z włamaniem do szafek pracowniczych w jednym z krasnostawskich zakładów pracy. Mężczyzna przyznał się do kradzieży. Wyjaśnił, że skradziony telefon wyrzucił, bo był niskiej wartości. Wczoraj usłyszał zarzuty.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Jest umowa na nową siedzibę INM
581
Hala produkcyjna już gotowa
661
Stawiamy na naukę
429
Będzie nowa spółka kolejowa
957
Komu mandat do PE? Zobacz listy
982
REKLAMA