REKLAMA
Złodziej autostopowicz w rękach policji
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Krasnostawscy kryminalni zatrzymali 21-latka, który jesienią ubiegłego roku ukradł telefon i dokumenty mężczyźnie, który go podwiózł.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego krasnostawskiej komendy ustalili sprawcę kradzieży telefonu komórkowego i dokumentów, do której doszło w październiku ubiegłego roku.
Wracający wówczas do domu 71-letni mieszkaniec Rejowca Fabrycznego zabrał z przystanku w Krasnymstawie autostopowicza. Młody mężczyzna chciał dojechać do Siennicy Nadolnej. Kiedy autostopowicz wysiadł,  kierowca zorientował się, że w samochodzie nie ma jego telefonu i dokumentów, które zawsze trzymał przy drążku zmiany biegów.


REKLAMA

Wczoraj (6 marca) krasnostawscy policjanci zatrzymali 21-letniego mieszkańca gminy Krasnystaw, który dokonał tej oraz – jak się okazało – także innych kradzieży. Na jego trop policjanci wpadli podczas pracy przy sprawie kradzieży z włamaniem do szafek pracowniczych w jednym z krasnostawskich zakładów pracy. Mężczyzna przyznał się do kradzieży. Wyjaśnił, że skradziony telefon wyrzucił, bo był niskiej wartości. Wczoraj usłyszał zarzuty.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Wmurowano kamień węgielny pod Galerię Chełm
1 023
Nowe samoloty przekazane studentom
174
Będą stypendia dla najzdolniejszych
653
Wybierz Społecznika Roku
345
Szkoły szykują się do strajku
414
REKLAMA