REKLAMA
Złodziej gapa
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Na złodzieju czapka gore, a czasem wystarczy, że złodziej gapa. Policjanci z komisariatu w Żmudzi nie mieli problemu z ustaleniem sprawcy kradzieży, bo ten na miejscu zostawił portfel z dokumentami i telefon komórkowy.

W poniedziałek 6 listopada br. dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o kradzieży 100 kg węgla. Do zdarzenia doszło na terenie gminy Leśniowice. Skierowani na miejsce policjanci szybko ustalili personalia sprawcy. Okazał się nim 22-letni mieszkaniec gminy Leśniowice.

Mężczyznę najwyraźniej tak ucieszyła udana kradzież opału, że zapomniał o całym świecie, łącznie z tym, że na miejscu kradzieży zostawił bluzę, a w niej portfel z dokumentami i telefonem komórkowym. To bardzo ułatwiło policjantom poszukiwania.Poszkodowana kobieta oszacowała wartość strat na 100 złotych. Było to zatem wykroczenie, za które sprawcę ukarano mandatem. Za „gapowe” podobno też się płaci.

 

 

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Hejtują, obrażają i sieją dezinformację. Armia trolli przejmuje Facebook’a w Chełmie.
4 131
Te wybory mogą przynieść zmiany w Chełmie. Zaskakujące sondaże.
5 728
Konferencja i nowa atrakcja turystyczna
4 485
Poznaj kandydatów do Rady Miasta Chełm
2 923
Premiera filmu o Dyrekcji
1 123
REKLAMA