REKLAMA
Złota Krawczyk!
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Katarzyna Krawczyk, chełmska zapaśniczka, wróciła z Rumunii ze złotym medalem!

Walcząca w reprezentacji Polski zawodniczka Cementu Gryf Chełm, Katarzyna Krawczyk, podczas Międzynarodowego Turnieju rozgrywanego w Rumunii, we wspaniałym stylu zdobyła złoty medal.


REKLAMA

Krawczyk w drodze do najwyższego stopnia podium w pierwszej walce pokonała reprezentantkę USA Angelę Halley. W drugim starciu odniosła zwycięstwo nad zawodniczką Mołdawii Julią Leordą . Zwycięstwo to zapewniło jej awans do finału. W pojedynku o złoty medal nie dała szans odwiecznej rywalce z Niemiec, Ninie Hemmer.

Po zakończonym turnieju na rumuńskich matach reprezentantka Chełma wraz z koleżankami z kadry narodowej rozpoczęła przedostatnie zgrupowanie szkoleniowe przed Mistrzostwami Świata, które za niespełna miesiąc odbędą się na Węgrzech. Ostatnim etapem przygotowań dla polskiej reprezentacji będzie międzynarodowe zgrupowanie szkoleniowe, które już 7 października rozpocznie się w Finlandii. Reprezentacja polskich zapaśniczek bezpośrednio z Finlandii uda się do Budapesztu, gdzie w dniach 20-27 października stoczy walki o światowy czempionat.

Gratulujemy!

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Co się zmieniło w chełmskim ratuszu?
3 655
Ferie. Nie siedź w domu
454
Plac wypięknieje
1 250
Koncepcja programowa na S12
2 293
Zapłacimy za parkingi?
647
REKLAMA