REKLAMA
Złota Krawczyk!
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Katarzyna Krawczyk, chełmska zapaśniczka, wróciła z Rumunii ze złotym medalem!

Reklama

Walcząca w reprezentacji Polski zawodniczka Cementu Gryf Chełm, Katarzyna Krawczyk, podczas Międzynarodowego Turnieju rozgrywanego w Rumunii, we wspaniałym stylu zdobyła złoty medal.

Krawczyk w drodze do najwyższego stopnia podium w pierwszej walce pokonała reprezentantkę USA Angelę Halley. W drugim starciu odniosła zwycięstwo nad zawodniczką Mołdawii Julią Leordą . Zwycięstwo to zapewniło jej awans do finału. W pojedynku o złoty medal nie dała szans odwiecznej rywalce z Niemiec, Ninie Hemmer.

Po zakończonym turnieju na rumuńskich matach reprezentantka Chełma wraz z koleżankami z kadry narodowej rozpoczęła przedostatnie zgrupowanie szkoleniowe przed Mistrzostwami Świata, które za niespełna miesiąc odbędą się na Węgrzech. Ostatnim etapem przygotowań dla polskiej reprezentacji będzie międzynarodowe zgrupowanie szkoleniowe, które już 7 października rozpocznie się w Finlandii. Reprezentacja polskich zapaśniczek bezpośrednio z Finlandii uda się do Budapesztu, gdzie w dniach 20-27 października stoczy walki o światowy czempionat.

Gratulujemy!

Napisz komentarz

Napisz komentarz lub odpowiedz na już istniejący

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

Reklama
REKLAMA
Będzie ciasno na Rejowieckiej
327
Uwaga, zamknięta część Kolejowej
254
Jak się ratują spółki miejskie podczas pandemii?
411
W poniedziałek idziemy do fryzjera
286
Miasto zakłada łąki
341
REKLAMA