REKLAMA
Znalazł sposób na zakupy
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Za oszustwo odpowie 45-letni chełmianin. Mężczyzna, podając się za pracownika jednej z chełmskich firm, wyłudzał towar ze sklepów. Naraził je na straty na ponad 9 tys. zł.

Policjanci kryminalni z chełmskiej komendy zatrzymali 45-letniego mieszkańca Chełma. Mężczyzna ten dwukrotnie wyłudził towar ze sklepów. Podając się za pracownika jednej z chełmskich firm, kupował elektronarzędzia, odzież roboczą i urządzenia hydrauliczne. Nie płacił za nie, prosząc o wystawienie faktury z odroczonym terminem płatności.Gdy pracownicy sklepu skontaktowali się z firmą w sprawie płatności, okazało się, że nie było żadnych zleceń zakupów. Pokrzywdzeni oszacowali wartość strat na kwotę ponad 9 tys. zł.

Funkcjonariusze odzyskali część skradzionego mienia. Wczoraj (13 stycznia br.) podejrzanemu zostały przedstawione zarzuty oszustwa. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego, czyn ten jest zagrożony karą pozbawienia wolności do lat ośmiu.

REKLAMA
Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Wyborczy wieczór
2 344
Pomoc dla niepełnosprawnych na wybory
331
Jeden ze skazanych ws. kupowania głosów był członkiem Postaw na Chełm i SLD
4 965
Głos za cztery piwa albo butelkę taniego wina
4 588
Hejtują, obrażają i sieją dezinformację. Armia trolli przejmuje Facebook’a w Chełmie.
4 374
REKLAMA