REKLAMA
Znamy skład Rady Miasta!
FacebookTwitterEmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Wybory samorządowe przykuwają uwagę plakatami wyborczymi, spotami, ulotkami, spotkaniami z kandydatami zarówno na prezydentów miast jak i kandydujących do Rady Miasta. Także w Chełmie gorączka wyborcza osiągnęła wczoraj punkt kulminacyjny, kiedy to wybieraliśmy się do wyborczych urn.  Zobacz wyniki do Rady Miasta!

REKLAMA


Wybory 2014 to ogromne wydarzenie dla naszego miasta. Już jakiś czas temu spotykaliśmy plakaty wyborcze, dzięki którym zapoznawaliśmy się z sylwetkami kandydatów do Rady Miasta Chełm. W dniu wczorajszym zostały otwarte lokale wyborcze, gdzie każdy pełnoletni mieszkaniec miasta legitymujący się dowodem osobistym mógł oddać swój głos na kandydata. Oto nieoficjalne wyniki:


REKLAMA

Osiem mandatów przypadło komitetowi Postaw Na Chełm Agaty Fisz: Agata Fisz, Stanisław Mościcki, Maciej Baranowski, Paweł Białas, Ryszarda Mardoń, Ryszard Dżaman, Kazimierz Mazurek i Zygmunt Gardziński.

Sześć mandatów przypadło Platformie Obywatelskiej: Dariusz Grabczuk, Małgorzata Sokół, Mariusz Kowalczuk, Anna Mirzwa, Piotr Malinowski, Jerzy Jaworski, pięć otrzymał PiS: Longin Bożeński, Zdzisław Szwed, Eugeniusz Wilkowski, Mirosław Czech, Elżbieta Nowaczewska, a cztery PSL: Józef Górny, Artur Juszczak, Krzysztof Głaz, Joanna Lis.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Będzie więcej połączeń kolejowych
621
Dreszera i Ceramiczna do remontu
787
Drzewa to zielone płuca naszego miasta. Chrońmy je!
1 453
Spółki miejskie. Czas działań
1 565
Personalne roszady w miejskich spółkach
3 817
REKLAMA