REKLAMA
Znamy termin Jarmarku
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

Jarmark Bożonarodzeniowy organizowany przez chełmski samorząd odbywać się będzie przez dwa dni: 21 i 22 grudnia br. na pl. Łuczkowskiego. Drugiego dnia zaplanowano Wigilię Wszystkich Chełmian.

Pisaliśmy niedawno , że miasto przygotowuje się do świątecznego – piątego już – jarmarku. Wtedy jednak urzędnicy nie mieli ustalonego konkretnego terminu. Dzisiaj wiemy, że chełmski Jarmark Bożonarodzeniowy potrwa dwa dni – czwartek i piątek – 21 i 22 grudnia br.


REKLAMA

Udział w kiermaszu, organizowanym na pl. Łuczkowskiego, zapowiadają sprzedawcy ozdób świątecznych, zabawek, garmażerki i innych wyrobów kojarzących się ze świętami i mających je umilić. Swoje stoisko może mieć każdy zainteresowany: osoby prywatne, instytucje, szkoły, stowarzyszenia itp. Na placu stanąć ma około 30-40  stoisk. Zainteresowani wystawieniem swoich produktów mogą zgłaszać się telefonicznie pod nr: 82 565 54 66 lub osobiście w Urzędzie Miasta przy Lubelskiej 65, pok. 30.

Wzorem lat ubiegłych, jarmark zostanie połączony z Wigilią Wszystkich Chełmian. Spotkanie zaplanowano na 22 grudnia br. Będzie okazja do wspólnej degustacji potraw, składania życzeń i śpiewania kolęd. Podczas wigilii ogłoszone zostaną wyniki konkursów, m.in. na najpiękniejszą ozdobę świąteczną oraz na najciekawsze jarmarkowe stoisko.

 

 

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Minister Brudziński w Chełmie
745
Jest nowy skarbnik miasta
4 331
Trwa druga sesja Rady Miasta
1 191
Pierwsza sesja pełna niespodzianek
2 185
Mamy nowe władze miasta
2 440
REKLAMA