REKLAMA
Znów napadli na właściciela kantoru
FacebookTwitterGoogle+EmailFacebook MessengerLinkedInPrint

To kolejny napad w tym roku. Złodzieje upatrzyli sobie właścicieli kantorów wymiany walut.  Wczoraj (14 grudnia br.) wieczorem zaatakowano przedsiębiorcę niedaleko pawilonu „Chrobry” w Chełmie.

Wczoraj około godz. 17:40, niedaleko pawilonu „Chrobry” przy ul. Lwowskiej w Chełmie, zaatakowany został 54-letni właściciel kantoru. Dwóch napastników zaskoczyło mężczyznę w momencie, kiedy wkładał do samochodu torbę z pieniędzmi. Jeden z napastników otworzył drzwi auta i zabrał utarg. Obaj szybko uciekli.


REKLAMA

Chełmska policja wytypowała już osobę, która może mieć związek z rabunkiem. Mężczyznę zatrzymano i trwa ustalanie jego ewentualnego udziału w napaści.

To kolejny napad na właścicieli kantorów w tym roku w naszym regionie. Kilka miesięcy temu w podobny sposób okradziono właściciela kantoru przy ul. Popiełuszki w Chełmie, a w listopadzie br. w Łopienniku Górnym miał miejsce zuchwały napad na małżeństwo.

Napisz komentarz

Wysłanie komentarza jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Publikowania Komentarzy na portalu chelmski.eu. Oświadczam, że jestem świadomy/a konsekwencji prawnych za jego naruszanie. Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (Adres e-mail, adres IP) przez Wydawcę

REKLAMA
Zmiany w nieodpłatnej pomocy prawnej w 2019 r.
278
Ranking szkół. Liderem znów II LO
990
Nowi prezesi w chełmskich spółkach
2 560
Umowa na Kolejową
1 436
Zmiany w UM. Będą departamenty
1 978
REKLAMA